Basketbols: “Gulbenes Buki/BJSS” pārspēj BA “Turība”

Kalendārā gada pēdējā Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas (LBL 2) spēlē 29.decembrī “Gulbenes Buki” izbraukumā ar rezultātu 94:65 sagrāva BA “Turība”.

Mača pirmajās piecās minūtēs laukumā ritēja ļoti līdzvērtīga cīņa (13:13), bet jau pirmā ceturkšņa otrajā daļā gulbenieši uzvarēja ar 18:7, iegūstot 11 punktu handikapu - 31:20. Otrajā ceturtdaļā, galvenokārt pateicoties Sanda Bēta, Ingara Aizpura un Roberta Medņa precīzajiem raidījumiem, gulbenieši turpināja palielināt pārsvaru uz rezultāta tablo, puslaiku pārtraukumā esot priekšā ar plus 16 (51:35).
Arī pēc lielā pārtraukuma pauzes nekas būtiski nemainījās - mača iniciatīva piederēja “Bukiem”, trešo ceturtdaļu gulbenieši pabeidza ar 11:1 izrāvienu un pārsvaru palielināja līdz plus 26 (77:51). Ceturtā ceturtdaļa bija vairs tikai formalitāte, arī to uzvarēja gulbenieši, izcīnot pārliecinošu uzvaru – 94:65.

“Gulbenes Bukiem” šī bija piektā uzvara pēc kārtas, kas kopvērtējumā dod trešo vietu turnīra tabulā. BA “Turība” turpretim šī bija otrā neveiksme pēc kārtas, kas rīdziniekiem dod astoto vietu.

“Gulbenes Buku” rindās ar “double-double” izcēlās Ingars Aizpurs, kuram ir 20 punkti un 10 atlēkušās bumbas, kā arī Roberts Mednis ar 16 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām. 18 punktus guva Mārtiņš Rozenbergs. Savukārt “Turības” sastāvā rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Dāvis Klegeris.

Nākamā spēle “Gulbenes Bukiem” - 7.janvārī pulksten 14.00 Gulbenē, kad būs jātiekas ar RTU komandu.