Basketbols: izcīna pārliecinošu uzvaru 1

“Gulbenes Buki/BJSS” 28.oktobrī aizvadīja mājas spēli pret BS “Ogre” komandu un svinēja pārliecinošu uzvaru – 87:52 (26:9;18:15;27:7;16:21).

Gulbenes komanda pirms šīs spēles bija izcīnījusi divas uzvaras un piedzīvojusi divus zaudējumus, bet BS “Ogre” uzvaras garšu vēl nebija piedzīvojusi, zaudējot visās četrās spēlēs. “Gulbenes Bukiem” šī izcīnītā uzvara ļauj LBL 2 B grupas tabulā atrasties trešajā pozīcijā.

Spēle iesākās ar Ingara Aizpura precīzu metienu no groza apakšas. Gulbenieši jau no spēles sākuma ieguva solīdu pārsvaru, ceturtdaļas vidū esot vadībā 16:7, bet ceturtdaļa beidzās jau ar 17 punktu pārsvaru “Buku” labā – 26:9.

Arī otro ceturtdaļu veiksmīgāk iesāka Gulbenes komanda, veicot 9:0 izrāvienu, pēc kura “Ogres” komanda bija spiesta pieprasīt minūtes pārtraukumu. Otrās ceturtdaļas beigās “Ogres” komanda spēja nedaudz samazināt rezultāta starpību, bet, pārtraukumā ejot, Gulbenes komanda gāja ar 20 punktu pārsvaru – 44:24.

Trešajā ceturtdaļā Gulbenei bija lieliska aizsardzība, “Ogres” komanda spēja gūt tikai 7 punktus, bet Gulbenei padevās vairāki lieli izrāvieni. Pēc nospēlētajām 25 minūtēm rezultāts vēstīja 59:26, bet ceturtdaļa beidzās ar graujošu 40 punktu pārsvaru Gulbenes labā – 71:31.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā Ingars Aizpurs ar precīzu metienu no groza apakšas panāca lielāko pārsvaru spēlē – plus 43 punkti – 79:36. Atlikušajā spēles laikā Gulbenes komandas treneris uzticējās komandas jaunākajiem spēlētājiem un “Ogre” spēja nedaudz samazināt rezultāta starpību. Spēle beidzās ar pārliecinošu Gulbenes komandas uzvaru – 87:52.

Gulbenes komandā kārtējo labo spēli aizvadīja Ingars Aizpurs, kuram - 21 punkts, 6 atlēkušās bumbas, 6 pārķertas bumbas un 4 rezultatīvas piespēles. Matīss Čaupjonoks pievienoja 15 punktus un izcīnīja 6 atlēkušās bumbas. Ogres komandā rezultatīvākais bija Jēkabs Paeglītis ar 18 punktiem, bet 10 punktus un 9 atlēkušās bumbas guva Sandris Jēkabsons.

Nākamā spēle Gulbenes komandai - 3.novembrī, kad izbraukumā jātiekas ar Līvānu komandu. Mājas spēle - 11.novembrī pulksten 14.00, kad atkārtoti būs jātiekas ar “VEF skolas” komandu.

Statistika: "Gulbenes Buki/BJSS": I.Aizpurs - 21 (6ab, 4rp, 6pb), M.Čaupjonoks - 15 (6ab), M.Rozenbergs - 10, R.Mednis - 9 (5ab), P.Veselovs - 9 (6ab), M.Freijs - 8 (6ab), R.Gabrāns - 6 (8ab, 6rp), K.Šulcs - 4 (3ab, 4rp), S.Bēts – 3 (4ab, 5rp), N.Rikveilis - 2 (6ab), E.Krukovskis, A.Dāvids.