Basketbols: veiksmīgs sezonas sākums

14. septembrī Gulbenē U15 grupas basketbolisti aizvadīja jaunās LJBL sezonas pirmo spēli, kurā tikās ar Balvu komandu. Par to informē sporta skolas treneris Dainis Mikolajs.

Spēle iesākās līdzīgi, jo spēlētājiem bija liels uztraukums pirms spēles un viņi nebija saspēlējušies. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās par labu Gulbenei - 17:13. Spēlei ritot tālāk, spēlētāji nomierinājās un turpināja palielināt pārsvaru, puslaiks noslēdzās ar 35:26 par labu Gulbenei. Otrajā puslaikā Gulbenes komandai izdevās atraisīties uzbrukumā un spēle noslēdzās ar pārliecinošu uzvaru ar 79:53. Gulbenes komandā īpaši jāizceļ Ervils Tiltiņš, kurš realizēja piecus tālmetienus un kopumā guva 36 punktus.

Gulbenes labā punktus guva: E.Tiltiņš 36, R.Ļisicins 14, M.Čeksters 8, K.Carevs 7, R.Biezais 4, R.Viducis 4, D.Vimba 4, J.Puķītis 2

“Šī bija pirmā spēle jaunajā sezonā, visiem bija uztraukums, jo nezinājām, kā spēlēsim bez pieciem vadošajiem spēlētājiem. Liels prieks, ka komandai izdevās izcīnīt uzvaru, bet spēles kvalitāte varēja būt labāka. Paldies visiem puišiem par cīņu, kā arī gadu jaunākajiem spēlētājiem, kas cīnījās un palīdzēja izcīnīt uzvaru,” uzsver treneris.

15. septembrī Gulbenes novada BJSS basketbolisti aizvadīja LJBL mājas spēles ar Rugāju komandām.

U15 komanda svinēja pārliecinošu uzvaru ar 90:32.

Gulbenes labā punktus guva: R.Berkolds 17, K.Jesiļevičs 12, K.Carevs 12, R.Viducis 11, J.Puķītis 10, D.Vimba 10, R.Ļisicins 7, L.Vasiļjevs 6, M.Čeksters 4, R.Biezais 1

U19 komanda svinēja uzvaru ar līdzīgu rezultātu ar 91:31.

Gulbenes labā punktus guva: N.Dīvāns 22, M.Pušpurs 18, A.Dāvids 12, R.Ozers 11, E.Krukovskis 9, K.Šulcs 8, S.Kalniņš 8, J.Patmalnieks 3.

Nākamās spēles 24.septembrī Gulbenē, kad sacentīsies mazie basketbolisti U12 un U13 grupās, spēļu sākums 10.00. “Laipni gaidīti visi vecāki, draugi un basketbola cienītāji,” aicina treneris.