Divdesmit otro reizi sacenšas “Rankas apļos”

Maija pirmajā sestdienā jau 22.reizi notika skrējiens “Rankas apļi”, kurā dalībnieki piedalījās 3 un 6 kilometru distancēs. Kopumā startēja 100 dalībnieki, pārstāvot 15 organizācijas.

“Rankas apļos” šajā gadā piedalījās skrējēji ne tikai no Gulbenes novada un pilsētas, bet arī no Smiltenes, Variņiem, Jaunpiebalgas, Balviem, Grundzāles, Mēriem un Viļakas. Uzvarētāji tika noteikti pa vecuma grupām.

“Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, šogad skrējiena dalībnieku bija mazāk, jo arī citos novados notika sportiskās aktivitātes. Kad pirms 22 gadiem sāku rīkot šīs sacensības, vairāk aicinājām tajās piedalīties sportistus no kaimiņu pagastiem un novadiem. Tagad priecē tas, ka puse no sacensību dalībniekiem ir Gulbenes novada sportisti. “Rankas apļus” labprāt atbalsta sponsori, piemēram, zemnieku saimniecība “Ķelmēni” , akciju sabiedrība “Rankas piens”, SIA “Dimdiņi”, zemnieku saimniecība “Vecpāpani”, SIA “Grantiņi 1”, arī Gulbenes sporta centrs, SIA “Sintija un Co”, Rankas pagasta pārvalde,” stāsta sacensību organizators Pēteris Zelčs.

S8 grupā 1.vietu izcīnīja Renāte Kamare no Rankas, S10 grupā uzvarēja Lita Loginova no Jaunpiebalgas, S12 grupā ar pārliecinošu skrējienu izcēlās Zanda Loginova no Jaunpiebalgas.

Ļoti daudz dalībnieku startēja S14 grupā, kur 1.vietā ierindojās Sanija Feldmane no Variņiem. S16 grupā uz uzvarētājas pjedestāla stājās Jeļizaveta Černova no Gulbenes. S18 grupā 1.vietu izcīnīja Līga Nogobode no Tirzas. S40 grupā nepārspēta bija Ieva Pilskalliete no Jaunpiebalgas, S50 grupā – Ilze Boldāne no Gulbenes. S60 grupā startēja tikai viena dalībniece – Antonija Lausa no Rēveļiem.

S elites grupā 1.vietu ieguva rancēniete Madara Lazda. V elites grupā par uzvarētāju kļuva Jānis Lauss no Rēveļiem.

V8 grupā 1.vietā ierindojās Mārcis Pētersons no Rankas, V10 grupā nepārspēts bija Kristers Rozītis no Smiltenes, V12 grupā 1.vieta - Ernestam Dzenītim no Rēveļiem. V14 grupā uzvarēja Kevins Šmits no Rēveļiem. V16 grupā uzvaru guva Aleksis Buņko no Variņiem. V18 grupā - Nauris Ciekurzis no Rankas. V40 grupā 1.vietu izcīnīja Salvis Žīgurs no Kalnienas. V50 grupā visātrākais bija Antis Zunda no Gulbenes, V60 grupā - Jānis Supe no Tirzas.