Futbols: ar Madonas komandu cīnās neizšķirti 7

Latvijas 2.līgas futbola čempionātā noslēdzošo spēli aizvadīja FB Gulbene/GFA komanda. Gulbenes stadionā mūsējie cīnījās neizšķirti 2:2 ar Madonas FK Kvarcs.

Sākuma sastāvā laukumā devās E.Zaķis, A.Vaičulis, I.Roziņš, R.Ozoliņš, A.Maks, N.Zeps, R.Šķenders, D.lazdiņš, I.Jezuns, R.Stepanovs un M.Kozlovskis.

Pretinieki spēli sāka mazākumā, bet turpinājumā viņiem pievienojās gan desmitais, gan vienpadsmitais futbolists. Mums šī spēle bija ļoti svarīga, jo tikai gūtie punkti deva cerību uz bronzas godalgām. Sākumā aktīvāki bija gulbenieši, bet reālu vārtu gūšanas momentu nebija. Arī viesi pamazām aktivizējās, bet arī viņus pievīla precizitāte. Spēles laikā bīstami pa vārtiem sita R.Šķenders, M.Kozlovskis un R.Ozoliņš, bet diemžēl garām. Vairākas reizes mūsu bīstamos uzbrukumus iegāza “aizmugures” pārkāpums. Puslaika izskaņā, pēc M.Kozlovska piespēles soda laukumā vārtus guva R.Šķenders, un pārtraukumā komandas devās ar 1:0 FB Gulbene/GFA labā.

Otrajā puslaikā N.Zepa vietā laukumā devās S.Putniņš. Viesu futbolisti kļuva manāmi aktīvāki. Tas viņiem deva rezultātu. Rupji kļūdījās mūsu vārtsargs, un rezultāts kļuva 1:1. Vēl pēc desmit minūtēm madonieši bija precīzi no tālienes, un rezultāts kļuva 1:2. Mūsējie metās atspēlēties, bet steiga tikai traucēja. Pāris reizes gulbenieši iekrita uz pretuzbrukumiem, bet madonieši mūs nesodīja. Laukumā devās P.Mikulāns un I.Sirmulis, kuri nomainīja R.Stepanovu un I.Jezunu. Brīdinājumu par diskusiju ar tiesnesi nopelnīja M.Kozlovskis.

Jo tuvāk nāca spēles noslēgums, jo vairāk uzbruka gulbenieši. Viss nesekmīgi. Jau tiesneša pieliktajā kompensācijas laikā viesi nospēlēja rupji savā soda laukumā, un tika piešķirts 11m soda sitiens. To realizēja M.Kozlovskis, un spēle noslēdzās 2:2.

Turnīra tabulā gulbenieši pagaidām ir trešie, bet vēl atlikusi spēle Lubāna – Balvi (tās norises laiks nav zināms!). Citā spēlē Madona – Ludza 7:0.