Futbols: Latvijas 2.līgas čempionātā piekāpjas Balvu komandai

Latvijas 2.līgas čempionātā FB Gulbene/GFA komanda saspringtā spēlē ar 0:1 piekāpās Balvu SC futbolistiem.

Mūsu komandas sākuma sastāvā devās E.Zaķis, V.Surovs (C), I.Roziņš, A.Vaičulis, D.Lazdiņš, N.Zeps, R.Šolins, J.Keišs, I.Jezuns, M.Kozlovskis un S.Putniņš.

Spēli aktīvāk sāka gulbenieši, un pirmie bīstamie momenti veidojās pie viesu vārtiem. Labas izdevības bija M.Kozlovskim, R.Šolinam un J.Keišam. Tad savu vārdu teica vīri melnajā. Sākumā viesiem tika piešķirts apšaubāms soda sitiens, vēl pēc minūtes V.Surovs saņēma vēl apšaubāmāku brīdinājumu. Viesi pēc izpildītā soda sitiena trāpīja pa vārtu pārliktni un atkārtotu sitienu no 2m pārsita pāri. Pirmajā puslaikā tas bija vienīgais vērā ņemamais bīstamais moments pie mūsu vārtiem.

Arī otrajā puslaikā Gulbenes komanda uzbruka vairāk, bet viesi atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Vienā no momentiem viesu futbolists savā soda laukumā spēlēja ar roku, bet svilpe klusēja. Tika veiktas vairākas spēlētāju maiņas – R.Šķenders nomainīja J.Keišu, bet R.Stepanovs nāca N.Zepa vietā. Un tad uz gulbeniešu vārtiem tika piešķirts 11m soda sitiens. Rezultāts kļuva 0:1.

Laukumā devās U.Mežkuts un P.Mikulāns, kuri nomainīja I.Jezunu un A.Vaičuli. Uzbrukumi kļuva haotiskāki, jo mūsējie centās izlīdzināt rezultātu, bet steiga traucēja precizitātei. Saspēle kļuva paviršāka, bīstamu sitienu viesu vārtos mazāk. Savukārt balvenieši pāris reizes bīstami uzbruka, bet neprecīzi.

Spēles izskaņā laukumā pāris reizes izraisījās asumi un brīdinājumu saņēma R.Šķenders. Pretinieki noturēja pārsvaru, un mums - zaudējums ar 0:1.

Nākamā spēle gulbeniešiem 9.septembrī pulksten 18.00 Rugājos ar Balvu komandu, bet sezona noslēgsies 16.septembrī pulksten 15.00 Gulbenē ar Madonas futbolistiem.