Futbols: piekāpjas Balvu SC komandai

Latvijas 2.līgas futbola čempionātā FB Gulbene/GFA komanda izbraukumā ar 1:3 piekāpās Balvu SC futbolistiem.

Šajā spēlē gulbeniešiem bija sastāva problēmas, jo daudzi futbolisti nevarēja ierasties uz sacensībām. Mūsu komandā laukumā devās D.Nalivaiko, V.Surovs, R.Ozoliņš, A.Vaičulis, U.Mežkuts, I.Jezuns, P.Mikulāns, I.Sirmulis, J.Keišs, R.Stepanovs un M.Kozlovskis.

Kā jau ierasts pēdējos gados, spēli tiesāja trīs jauni tiesneši no … Balviem. Jau spēles sākumā pretinieki izmantoja mūsu kļūdu aizsardzībā un nonāca vadībā ar 1:0. Turpinājumā gulbenieši manāmi aktivizējās un pārņēma iniciatīvu. Brīdinājumu saņēma M.Kozlovskis. Bīstamie uzbrukumi noslēdzās ar M.Kozlovska precīzu sitienu, un rezultāts kļuva 1:1.

Arī turpinājumā mūsu komanda cīnījās atzīstami, bet puslaika izskaņā pēc stūra sitiena balvenieši panāca 2:1 savā labā. Otrajā puslaikā saimnieki sāka aktīvi, bet mūsu aizsardzība izturēja spiedienu.

Turpmākajā laikā aktīvāk uzbruka mūsējie. Izcila izdevība bija M.Kozlovskis, bet bumba lidoja secen. Savukārt pēc R.Stepanova sitiena likās, ka bumba jau ir vārtos, bet Balvu komandas vārtsargs neticamā veidā to atvairīja. Puslaika vidū brīdinājumu saņēma I.Jezuns.

Spēles izskaņā mūsējie pilnībā pārslēdzās uz uzbrukumu, ko pretuzbrukumos centās izmantot pretinieki. Vairākās epizodēs mūs glāba vārtsargs D.Nalivaiko. Jau kompensācijas laikā Balvu futbolisti tomēr bija veiksmīgāki, un noslēgumā zaudējums ar 1:3.

Sezonas noslēguma spēle notiks 16.septembrī pulksten 15.00 Gulbenes stadionā ar Madonas komandu.