Futbols: spēlē ar Lubānas komandu piedzīvo neveiksmi

Latvijas 2.līgas čempionāta spēlē ar Lubānas komandu FB Gulbene futbolisti piedzīvoja sāpīgu neveiksmi ar 1:2.

Dažādu attaisnojošu un neattaisnojošu iemeslu dēļ sastāvā iztrūka daudzu futbolistu. Līdz ar to pamatsastāvs bija savdabīgs: E.Zaķis, I.Roziņš, E.Bisenieks, R.Ozoliņš, A.Vaičulis, I.Jezuns, M.Aigars, A.Lustiks, N.Zeps, S.Putniņš un R.Stepanovs.

Jau ar pirmajām minūtēm iniciatīva piederēja gulbeniešiem un pretiniekiem problēmas radīja tikšana pāri laukuma centram. Tiesa, arī mūsu futbolistiem tādu tiešu vārtu gūšanas momentu nebija daudz. Jau spēles sākumā viesi nopelnīja brīdinājumu par rupju spēli. Tuvāk vārtu gūšanai bija N.Zeps, S.Putniņš, A.Lustiks un R.Stepanovs. Diemžēl nesekmīgi. Puslaika izskaņā brīdinājumu nopelnīja R.Ozoliņš un pirmā spēles daļa noslēdzās 0:0.

Mums nepatīkami iesākās otrais puslaiks. Vienkāršā situācijā nesapratās mūsu vārtsargs un aizsargi, atļaujot pretiniekiem gūt vārtus. Gulbenieši neapstājās un turpināja uzbrukt. Izcila iespēja bija S.Putniņam, pretinieki paši pārbaudīja savu vārtu konstrukciju. Citā reizē burzmā pie lubāniešu vārtiem veiksmes vairāk bija viesiem. Tika veiktas divas spēlētāju maiņas – M.Graudiņš nomainīja A.Lustiku, bet S.Sirmais nāca M.Aigara vietā. Desmit minūtes pirms spēles noslēguma atkal kļūda aizsardzībā un viesi panāca 2:0. Tomēr jau pēc minūtes rezultāts kļuva 1:2. Nesaprašanos viesu vārtu tuvumā izmantoja A.Vaičulis.

Spēles izskaņā mūsu komandas uzbrukumi palika haotiskāki, pretinieki izmisīgi aizsargājās, un rezultātā neplānots un sāpīgs zaudējums ar 1:2. Citā spēlē Balvu SC ar 3:2 pārspēja Ludzas NSS.

Gulbeniešiem nākamā spēle - 13.augustā pulksten 15.00 izbraukumā ar FK Kvarcs/MBJSS.