Galda teniss: turpinās “Staru kauss 2018”

Gulbenes galda tenisisti pēc ne pārāk veiksmīgi aizvadītā “Staru kausa 2018” 1.posma beidzot ir saņēmušies un 5.novembrī Staros 2.kārtas sacensībās parādīja lieliskus rezultātus. Pirmajā sešniekā ierindojās trīs galda tenisisti no Gulbenes.

“Tas ir ļoti teicams sasniegums, ja vēl ņem vērā faktu, ka uz šīs kārtas sacensībām bija ieradies viens no spēcīgākajiem šī turnīra dalībnieku sastāviem,” “Dzirkstelei” saka sacensību viens no organizatoriem un dalībniekiem Agris Koris.

Arī viņš pats piedzīvoja lieliskas spēles un rezultātā izcīnīja uzvaru 2.posmā. Tālākajās vietās: Dainis Neilands (Gulbene), Guntis Lezdiņš (Valmiera), Mārtiņš Ribakovs (Gulbene), Aivars Dulbergs (Alūksne) un Andrejs Rešetņikovs (Rēzekne). Mūsējie, kas palika aiz pirmā sešnieka: Aigars Žvīgurs (7.vieta), Jānis Gibala (11.vieta). Otrajā grupā pirmais sešnieks: Bernards Garais (Gulbene), Edvīns Žugs (Valmiera), Māris Kleinbergs (Madona), Jurijs Kablukovs (Gulbene), Sendijs Mednis (Gulbene) un Aivars Mednis (Gulbene). Sacensību 3.kārta notiks Staros 3.decembrī.

29.oktobrī Kuldīgā startēja kārtējais Latvijas čempionāts galda tenisā komandām. Jau tradicionāli šajā čempionātā, pateicoties pašu sportistu iniciatīvai, startē Gulbenes galda tenisa komanda. Pavisam kopā šāgada čempionātā startē 61 vīriešu komanda.

“Par šāgada čempionātu varu teikt vienīgi to, ka vieglu cīņu nebūs, bet mērķi ir nosprausti visaugstākie: jācīnās par medaļām savā grupā,” saka A.Koris.

Pirmajā kārtā Gulbenes komanda uzvarēja “Tukumu GTK 3” (4:0); “GTK Nameju-MZL” (4:2) un “GTK Lagūna” no Alūksnes (4:3), bet zaudēja “Preiļu-2” komandai (2:4). Par šo sacensību intrigu liecina vien tas, ka pēc 1.kārtas mūsu grupā četrām komandām ir vienāds iegūto punktu skaits - 7. Starts ir izdevies veiksmīgs, un cerēsim uz Gulbenes komandas panākumiem 2.kārtā, kura notiks Aizkrauklē 10.decembrī. Latvijas čempionātam galda tenisā kopā būs četras kārtas, un tas finišēs tikai nākamā gada 12.maijā.

“Paldies Daukstu pagasta pārvaldniekam Uldim Doņukam par to darbu, kas šogad ir ieguldīts Staru sporta zāles apgaismojuma un palīgtelpu uzlabošanā. Visi sportisti to ļoti augstu novērtē un pateicas par sadarbību,” saka A.Koris.

Viņš atgādina, ka joprojām Staros galda tenisu ir iespējams spēlēt divas reizes nedēļā pulksten 18.00: pirmdienās - treniņi, trešdienās - sacensības.