Golfs: novada čempionātā spēkiem mērojas 20 sportisti

Septembra pirmajā sestdienā tradicionāli notika Gulbenes novada 2017.gada čempionāts golfā. Lietainajā sestdienā 20 sportisti spēkiem mērojās golfa laukumā „Siltie”, Lizuma pagastā. Par novada čempionu vīriešu konkurencē kļuva Elviss Ozols, otrajā vietā Gundars Rauza, bet trešajā pozīcijā - Kārlis Duļbinskis. Jauniešu konkurencē pārāks izrādījās Markuss Rauza.

Lai gan visas dienas garumā pārliecinošāko sniegumu demonstrēja vairākkārtējais novada čempions un septiņkārtējais Latvijas čempions pļavu golfā Gundars Rauza (67 punkti), tomēr pēc sacensību nolikumā paredzētās handikapa sistēmas viņam šogad nācās samierināties ar otro pozīciju. Ar 59 punktiem kopvērtējumā par uzvarētāju 2017.gadā kļuva Elviss Ozols. Trešajā pozīcijā tāpat kā pērn ar 72 punktiem - Kārlis Duļbinskis. Ceturto vietu ieguva Jānis Dūte (73 punkti), piekto vietu – Ziedonis Lazdiņš (73 punkti), bet sešnieku noslēdza Gints Grodnis (74 punkti).

Jauniešu konkurencē ar 70 punktiem uzvarēja Markuss Rauza, otrais - Marks Danieks (76 punkti).

Tradicionāli specbalvas tika piešķirtas diviem golfistiem. Kā labākais „ripinātājs” (tālākais ripinājums uz “grīna”) apbalvojumu saņēma Kārlis Duļbinskis, bet kā labākais „snaiperis” (tuvākais sitiens pie karodziņa uz pirmo bedrīti) tika sumināts Raivis Freimanis.

Lielu pateicību laukuma saimniekiem Apinīšu ģimenei par atbalstu un viesmīlīgo uzņemšanu izsaka Gulbenes novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļa un Gulbenes sporta centrs.