Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Hokejs: cīnās par Gulbenes pilsētas pārvaldes dāvāto kausu

Gulbenes hokejisti beidzot sagaidīja labvēlīgus laika apstākļus, lai aizvadītu Gulbenes pilsētas pārvaldes dāvāto kausu izcīņu. Sacensību organizācija bija izcila. Izcili bija sagatavots ledus, ko atzina visi dalībnieki. Par to milzīgs paldies Gulbenes Sporta centra direktoram Ziedonim Lazdiņam un visam stadiona kolektīvam. Sagatavošanas darbā tika aizvadīta neviena vien diena un nakts.

Izšķirošajā spēlē piedalījās divas gulbeniešu komandas. Vienā vairāk bija pieredzējušie hokejisti, savukārt otrajā vairums bija jaunāka gadu gājuma. Pieredzējušie uzbruka vairāk, bet ilgi nevarēja atklāt rezultātu, jo “balto” komandā labi vārtos darbojās K.Pakalnīts. Tomēr lielais pārsvars vainagojās ar vārtu guvumu.

Izmantojot J.Sudraba piespēli, pirmos vārtus guva A.Bubišs. “Balto” komanda atbildēja ar vairākiem pretuzbrukumiem, bet pietrūka precizitātes. Pirmās trešdaļas izskaņā, pēc A.Auguļa piespēles, individuālo meistarību nodemonstrēja I.Stradiņš, panākot 2:0.

Otrajā trešdaļā pieredze panāca 3:0, A.Bubiša piespēli vārtu guvumā pārvēršot J.Sudrabam. Nekavējoties gan pretinieki panāca 3:1, kad precīzs bija A.Supe.

Turpinājumā daudz darba bija abiem vārtsargiem, līdz “melno” komanda panāca 4:1. Vēlreiz lieliski nospēlēja I.Stradiņš.

Trešdaļas noslēgumā rezultāts kļuva 4:2, kad, izmantojot R.Siliņa piespēli, atkārtoti izcēlās A.Supe.

Pēc otrās trešdaļas tika uzkopts laukums un atjaunots ledus segums un šajā darbā tika iesaistīti divi traktoriņi un 8 brīvprātīgie. Dalībnieki jokoja, ka Gulbenē kā arēnā “Rīga” ledu uzpoš divi ledus kombaini. 

Trešajā trešdaļā "melno” pārsvars turpinājās. Divus vārtu pēc kārtas guva I.Mežkuts, vispirms izmantojot A.Bubiša, bet pēc tam I.Stradiņa piespēles, un rezultāts kļuva 6:2.

Galarezultātu 6:3, gūstot vārtus pēc A.Supes piespēles, panāca R.Sudrabs.

Jāuzsver, ka šajā spēlē nebija neviena noraidījuma, kaut arī tiesnesis Dz.Vasiļjevs to vadīja stingri.

Komandas un spēlētājus apbalvoja Gulbenes SC direktors Z.Lazdiņš. Komandas saņēma kausus, bet visi spēlētāji - medaļas.

Labāko spēlētāju balvas ieguva abi vārtsargi – V.Kišņakovs un K.Pakalnīts. Komandās labākie bija A.Augulis un A.Bubišs, kā arī A.Supe un R.Sudrabs. Bez minētajiem hokejistiem “melno” komandā spēlēja P.Melbārdis un E.Poišs, bet “balto” sastāvā bija arī I.Šakurovs, J.Dārznieks, K.Birkens, J.Supe un J.Skudra. Visiem dalībniekiem un skatītājiem bija bezmaksas tēja un silta zupa.

Noslēgumā komandas izteica vēlmi biežāk tikties hokeja laukumos, lai gan pēdējo gadu laika apstākļi to liedz. Vēlreiz paldies visiem organizatoriem par ieguldīto darbu, pilsētas pārvaldei par balvām, spēlētājiem par parādīto sniegumu un skatītājiem par atbalstu.

Pievieno komentāru

Sports