Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Medību šaušana: labs sasniegums Eiropas čempionātā 9

Ne reizi vien Dairis Neilands ir pierādījis sevi kā izcilu šāvēju, piedaloties dažāda līmeņa sacensībās un pārspējot pat pieredzes bagātus medniekus. Pavisam nesen viņš atgriezies no Eiropas čempionāta kombinētajā medību šaušanā, kas norisinājās Slovēnijā.

Sākotnēji D.Neilandam bija plānots piedalīties Latvijas IV Olimpiādē, bet, saņemot uzaicinājumu piedalīties Eiropas čempionātā, viņš, protams, devis priekšroku tam.

D.Neilanda tēvs Jānis Neilands “Dzirkstelei” stāsta, ka dēls pārstāvējis Latvijas komandu “Purnavu muiža”. Šajā čempionātā D.Neilands startējis gan komandas sastāvā, gan arī individuāli. Kopvērtējumā viņš izcīnīja augsto astoto vietu. Pats Dairis “Dzirkstelei” atklāj, ka necerējis uz tik augstu sasniegumu. Lai arī rezultāts ir ļoti labs, D.Neilands to vērtē pieticīgi. “Daudzi jau labi šauj,”  saka Dairis.
No Latvijas šajā čempionātā piedalījās seši cilvēki, un D.Neilandam - visaugstākais rezultāts. Ar to lepojas viņa tēvs, kurš arī piebilst, ka kopumā čempionātā piedalījās gandrīz 200 dalībnieki no vairāk nekā desmit valstīm.

Balvā Dairis saņēma kausu. “Puika ir malacis! Lai tik turpina trenēties! Nenoliedzami liela nozīme ir ieguldītajam darbam, un, lai būtu rezultāts, visu laiku ir jāiegulda,” saka J.Neilands.

Viņš atklāj, ka arī nākamgad, iespējams, Dairis varētu startēt Eiropas čempionātā. “Pagājušajā gadā viņš piedalījās Pasaules čempionātā, kur no 700 dalībniekiem bija aptuveni 300.vietā. Arī tas ir labi! Tas ir pasaules līmenī! Galvenais jau piedalīties un arī tikt uz turieni. Lai šautu, jābūt labiem nerviem un nopietnai attieksmei,” saka J.Neilands.

Ikdienā Dairis trenējas pašu šautuvē Litenē vai arī Rīgā. “Gulbenē jau nav kur,” norāda J.Neilands un smaidot stāsta, ka dēlam Latvijas līmeņa sacensības ir kā šaušanas treniņi.

Dairis ar šaušanu ir aizrāvies jau aptuveni septiņus gadus. Pašam vislabāk patīk šaut pa lidojošajiem šķīvīšiem. Tagad treniņi notiekot reizi nedēļā.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Igors

Atuk kas jauns zaļajā budā???!!!

pirms gada, 2016.07.08 23:20

..

Vienmēr prieks par savējiem!
Prieks par katru,kurš kaut ko sasniedzis un tiecas tālāk!

pirms gada, 2016.07.09 15:22

dainis

Tiesam liels malacis, Ta tik turpinat un lai izdodas sasniegt labus rezultatus.

pirms gada, 2016.07.09 21:00

dainis

Tiesam liels malacis, Ta tik turpinat un lai izdodas sasniegt labus rezultatus.

pirms gada, 2016.07.09 21:00

Veiksmi tālāk!

Kā var būt Eiropas čempionāts, ja pārstāv “Purnavu muižu"? Formāts interesants. Čempionāti tomēr parasti valstu līmenī, sacensības starp tām. :)

pirms gada, 2016.07.11 13:50

Formāts-tāds

Purnavmuižas komanda un sponsors,latvijas komandai eiropas sacensībās!

pirms gada, 2016.07.11 21:47

Sports