Noskaidro labākos rajona krosa skrējējus

30.aprīlī Lejasciemā rajona skolu olimpiādē tika noskaidroti labākie Gulbenes rajona jaunie krosa skrējēji. Uzvarētāji tika noskaidroti desmit meiteņu un desmit zēnu grupās.

Komandu vērtējumā E grupā par uzvarētājiem mazo skolu grupā kļuva Ozolkalna psk, otrie Tirzas psk, bet trešo vietu ieguva Galgauskas psk (Anna Zīle). Lielo skolu grupā par uzvarētājiem kļuva Lizuma vsk. (sporta skolotāja Iveta Gjača), otrie Lejasciema vsk. (Ilva Bērziņa), bet trešie Gulbenes 2.vsk. (Ilona Grāvleja).
D grupā uzvarēja Rankas psk. un Lejasciema vsk., otrie Ozolkalna psk. un Lizuma vsk., bet trešie Galgauskas psk. un Gulbenes vsk. (Inga Anča).

C grupā nepārspēti izrādījās Druvienas psk un Lejasciema vsk. (Aigars Bērziņš), otrie Lizuma vsk, bet mazo skolu konkurencē 2.-3.vietu dalīja Rankas un Ozolkalna psk., trešie lielo skolu grupā Gulbenes Valsts ģimnāzija (Solvita Vīcupa).

B grupā mazo skolu grupā 1.-2.vietu ar vienādu punktu skaitu dalīja Rankas un Ozolkalna psk., trešajā vietā - Druvienas psk.. Lielo skolu konkurencē par uzvarētājiem kļuva mājinieki Lejasciema vsk., otrie - Lizuma vsk., bet trešie - Gulbenes Valsts ģimnāzija.

A grupas jauniešiem uzvarēja Gulbenes 2.vsk komanda, otrajā vietā Lejasciema vsk., bet trešie - Gulbenes Valsts ģimnāzija.

Individuālajā vērtējumā jaunākajā grupā zēniem 500 metru skrējienā par uzvarētāju kļuva Artūrs Tilgass (Lizuma vsk.), otrais - Niks Ābols (Druvienas psk.), bet trešajā vietā - Emīls Kazulis (Tirzas psk.). Meitenēm šajā grupā uzvarēja Arta Vagule (Galgauskas psk.), sekundi aiz viņas otrajā vietā Lelde Gavrilko (Gulbenes vsk.), bet 3.-4.vietu dalīja Siltāju psk meitenes Agnija Mežule un Santa Rudzīte.

1999.g.dz.zēnu grupā 800 metru distancē par uzvarētāju kļuva Raivis Stīpnieks, sekundi aiz viņa Jānis Razgals (abi Ozolkalna psk.), bet 3.vietu izcīnīja Arvis Artis Ceriņš (Tirzas psk.). Meitenēm nepārspēta palika Jana Krastiņa, tūlīt aiz viņas otrā Sintija Bašķere (abas Ozolkalna psk.), bet trešo vietu ieguva Raita Ivanova (Rankas psk.).

1998.g.dz.zēniem 1000 metru distancē diezgan pārliecinoši uzvarēja Gatis Razgals, otrais Matīss Tīrums (abi Ozolkalna psk.), bet trešo vietu izcīnīja Alens Poliņš (Rankas psk.). Meitenēm ātrākā bija Margarita Semjonova (Galgauskas psk.), otrā Renāte Jefimova (Lizuma vsk.), bet trešā Diāna Jermacāne (Gulbenes vsk.).

1997.g.dz.zēniem 1000 metru skrējienā uzvarēja Sindijs Balckars (Rankas psk.), otrais Ingus Kaņeps (Lejasciema vsk.), bet trešais Rūdolfs Lasums-Lasmanis (Daukstu psk.). Meitenēm labāko rezultātu diezgan pārliecinoši uzrādīja Ozolkalna psk. skolniece Rūta Baranovska, otrajā vietā - Aivija Orlova (Rankas psk.), trešā Sonora Burķīte (Galgauskas psk.).

1996.g.dz.zēni spēkiem mērojās 1500 metru distancē, nepārspēts izrādījās un pirmo vietu izcīnīja Jānis Botckis (Druvienas psk.), otrais Kristaps Stalovskis (Lejasciema vsk.), trešo vietu ieguva Ralfs Pajats (Ozolkalna psk.). Meitenēm 1 kilometra distancē ātrākā bija Guna Žīgure (Lejasciema vsk.), otrā Laura Caune (Galgauskas psk.), bet 3.vietu izcīnīja lejasciemiete Maija Kauliņa.

1995.g.dz.zēniem pārliecinošu uzvaru svinēja Sandis Biksāns (Ozolkalna psk.). Finiša spurtā otro vietu „izrāva" Ričards Edmunds Artamonovs (Tirzas psk.), bet trešais Andris Suntažs (Rankas psk.). Meitenēm visātrāk skrēja druvieniete Elvita Bačka, otrā Lauma Tipāne (Lejasciema vsk.), bet trešā - Amanda Medne (Gulbenes ģimnāzija).

1994.g.dz.zēniem 2 kilometru distancē 1.vietu izcīnīja Elvis Bambulis, aiz viņa otrais Emīls Galvans (abi Lejasciema vsk.), trešajā vietā Roberts Bašķers (Ozolkalna psk.). Meitenēm 1.5 kilometros par uzvarētāju kļuva Zane Suta (Rankas psk.), pusekundi lēnāk skrēja un otro vietu ieguva Kintija Bačka (Druvienas psk.), Zandai Mizei (Rankas psk.) - trešā vieta.

1993.g.dz.zēniem 2 kilometru distancē atzīstamu sniegumu rādīja un pirmo vietu izcīnīja lejasciemietis Mairis Ābrams, otrais Aivars Brezinskis (Ozolkalna psk.), bet trešajā vietā Mārtiņš Bitenieks (Lizuma vsk.). Meitenēm 1.5 kilometros ātrākā bija Sabīne Stradiņa, sekundi aiz viņas otrajā vietā Arta Buklagina (abas Lizuma vsk.), trešo vietu ieguva Kristīne Dimitrijeva (Ozolkalna psk.).

1992.g.dz.jaunieši sacentās 3 kilometru distancē un vislabāko rezultātu sasniedza Kristaps Vējš Āboliņš (Lejasciema vsk.), otrais Jānis Lesiņš (Gulbenes 2.vsk.), trešais Oskars Vīksna (ģimnāzija). Meitenēm uzvarēja Līga Svetlova (2.vsk.), otrā Linda Boldāne (ģimnāzija), trešā Signe Žīgure (Lejasciema vsk.).

1989.-1991.g.dz.jaunieši spēkiem mērojās 4 kilometru distancē. Par uzvarētāju kļuva Edijs Avens, otrais Harijs Zaķis (abi Gulbenes 2.vsk.), bet trešo vietu izcīnīja lejasciemietis Armands Semenkovičs. Meitenēm tikai finiša spurtā pirmo vietu „izrāva" Mairita Buklagina (Lizuma vsk.), sekundi aiz viņas otrā Silva Zurkova (Lejasciema vsk.), trešo vietu ieguva Justīne Vīksna (ģimnāzija).