Notiek skolēnu sporta spēles

Novada skolēnu sporta spēļu sacensību gaitā starp skolām notiek sīvas cīņas. Nesen aizvadītas sacensības stafetēs “Drošie, veiklie”, pirms tam skolas sacentušās arī tautas bumbā un distanču slēpošanā.

Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas direktora vietniece Gerda Sirmā stāsta, ka skolēniem bija jāsacenšas septiņās dažādās stafetēs. Lielo skolu grupā 1.vietu izcīnīja Bērzu sākumskola, 2.vieta – Gulbenes 2.vidusskolai, 3.vieta – Gulbenes vidusskolai. Mazo skolu grupā startēja deviņas komandas un cīņas bija ļoti sīvas. 1.vietu izcīnīja K.Valdemāra pamatskola, 2.vietā - Lejasciema vidusskola, 3.vietā – Stāmerienas pamatskola.

Tautas bumbas sacensības notika D un E vecuma grupā. D vecuma grupā starp lielajām skolām meitenēm uzvarēja Gulbenes vidusskolas komanda, 2.vietā – Gulbenes 2.vidusskola, 3.vietā – Bērzu sākumskola. Zēniem labākie bija Bērzu sākumskolas 1.komanda, 2.vieta – Gulbenes 2.vidusskolai, 3.vieta – Gulbenes vidusskolai. Mazo skolu grupā, kur startēja 10 komandas, 1.vietu izcīnīja Lejasciema vidusskola, 2.vieta – Gulbīša vidusskolai, 3.vieta – Stāmerienas pamatskolai.

E grupā starp lielajām skolām uzvara - Bērzu sākumskolas 1.komandai, 2.vietā – Gulbenes 2.vidusskola, 3.vietā – Gulbenes vidusskola. Mazo skolu grupā, kurā arī cīnījās 10 komandas, uzvarēja Stāmerienas pamatskolas komanda, 2.vietu ieguva Lejasciema vidusskola, 3.vietu – Stāķu pamatskola.

Distanču slēpošanas sacensības notika A, B, C, D, E grupā. Šīs sacensības bija plānotas jau krietni agrāk, taču sniega trūkuma dēļ tās varēja notikt tikai februāra otrajā pusē un skolas tajās piedalījās ļoti aktīvi. A grupā meitenēm uzvarēja Samanta Žavrida (2.vidusskola), zēniem – Reinis Sudrabs (Gulbenes novada valsts ģimnāzija). B grupā meitenēm labākā bija Diāna Kurepina (K.Valdemāra pamatskola), zēniem – Linards Cvetkovs (K.Valdemāra pamatskola). C grupā 1.vieta meitenēm – Ancei Jankavai (Gulbenes vidusskola), zēniem – Aleksam Kanderam (K.Valdemāra pamatskola). D grupā 1.vietu meitenēm izcīnīja Keita Birzniece (Gulbenes vidusskola), zēniem – Rihards Berkolds (K.Valdemāra pamatskola). E grupā meitenēm uzvarēja Arta Jankava (Gulbenes vidusskola), zēniem – Juris Konrāds (Stāķu pamatskola). Skolu vērtējumā A grupā labākā bija ģimnāzijas komanda, B grupā – K.Valdemāra pamatskolas 1.komanda, C grupā – Gulbenes 2.vidusskola, D grupā K.Valdemāra pamatskola, E grupā – K.Valdemāra pamatskola.

Aprīlī un maijā Gulbenes novada skolēnu sporta spēļu gaitā notiks sacensības strītbolā, basketbolā, vieglatlētikā un vieglatlētikas četrcīņā.