“Pavasara skrējiens”: absolūtais uzvarētājs meistarklasē - Flavio Nunes, dāmām - Sandra Volodina 2

Gulbenes stadionā 13.maijā notika “Pavasara skrējiens”, kurš pulcēja 129 skrietgribētājus. Paralēli šis bija arī Gulbenes novada skrējienu seriāla “Izskrien 100!” otrais posms. Par absolūto uzvarētāju meistarklasē 18 kilometru distancē vīriešiem kļuva Flavio Nunes, bet dāmām - Sandra Volodina.

Pirmie sacensības uzsāka paši mazākie dalībnieki 400 metru distancē. S 7 vecuma grupā meitenēm uzvarēja Paula Groševa, otrajā vietā - Zane Salmiņa, bet trešā - Karīna Bežane. Zēniem par uzvarētāju kļuva Artūrs Briedis, otrajā pozīcijā - Reinis Sniķis, bet trešo vietu izcīnīja Artūrs Nakoskins.

1 kilometra distancē S 10 grupas meitenēm pārliecinoši labāko rezultātu uzrādīja stāmerieniete Sintija Birzniece, tuvāko konkurenti apsteidzot par 25 sekundēm. Otro vietu izcīnīja Laura Kallase, bet trešo – Karlīne Nakoskina. Zēnu konkurencē nepārspēts izrādījās Niklāvs Veselovs, viņam - zelta godalga. Otro vietu ieguva Adrians Laizāns, bet trešajā pozīcijā - Niks Ronis.

3 kilometru distancē meitenēm S 14 grupā viss goda pjedestāls SK “Lejasciems” pārstāvēm. Pārliecinoši ātrākā bija Jolanta Pence, viņai pirmā vieta. Otro labāko rezultātu uzrādīja Elizabete Galvane, bet trešā Gerda Asnāte Berkolde. Zēniem sīvā cīņā pirmais Artūrs Filips Igaviņš, tūlīt aiz viņa otrajā vietā - Dāvis Ende, bet trešo vietu ieguva Pēteris Romanovs.

Kopējs starts tika dots 9 un 18 kilometru distancēm. Karstums nespēja nobiedēt desmit sportistus, kas spēkiem mērojās meistarklasē – 18 kilometru distancē. Vīriešiem par uzvarētāju kļuva Flavio Nunes. Otro vietu izcīnīja Nauris Ciekurzis, tūlīt aiz viņa trešajā pozīcijā Antis Zunda. Dāmām par uzvarētāju kļuva Sandra Volodina, otro vietu dalīja māsas Inese un Solvita Brezinskas.

9 kilometru distancē par uzvarētāju vīriešiem kļuva Artis Luguzis, otrajā vietā - Artis Maksims (Alūksne), bet trešo vietu izcīnīja Aivars Griķis. Sievietēm ātrākā izrādījās Evita Taurene, otrajā vietā - Dace Birzniece, bet trešo vietu izcīnīja Kristīne Pence.

Sacensību organizatoru vārdā paldies biedrībai “VeloRīts”, Pašvaldības policijai, Valsts policijas Gulbenes iecirkņa kolektīvam, Gulbenes stadiona un sporta centra darbiniekiem.

Komentāri 2

i

Drīz jau nevarēs arī foto drukāt, kur nu vēl vārdus un uzvārdus ar rezultātu, jo satapušas jaunas eiropas regulas, bet rezultātus vēlas aplūkot katrs kas piedalās sacensībās .

pirms 10 dienām, 2018.05.16 18:52