Rankas apļi – jau 18.reizi

Pagājušajās brīvdienās jau 18.reizi Rankas pagastā notika tradicionālais skrējiens "Rankas apļi", kas pulcēja lielu dalībnieku skaitu.

Pagasta sporta darba organizators Pēteris Zelcš informē, ka sportistiem tika piedāvātas divas distances - 3 un 6 kilometri. 3 kilometru distancē sportisti tika sadalīti 17 vecuma grupās, kur šogad piedalījās liels dalībnieku skaits - 110.

3 kilometru distancē S 8 grupā uzvaru izcīnīja R.Rudzīte (K.Valdemāra pamatskola), V 8 grupā - D.Mežeckis (Ranka). S 10 un V 10 grupās ātrākie bija V.Jarullina (sporta klubs "Ašais" no Drabešiem) un G.Briedis (Druviena). S12 un V12 grupās distanci visātrāk veica P.Puriņa (sporta klubs "Ašais") un A.Kanders (K.Valdemāra pamatskola). S14 un V14 grupās 1.vietu izcīnīja I.Kvecko (Jaunpiebalgas vidusskola) un A.Jarullins (sporta klubs "Ašais"). S16 un V16 grupās ātrākie bija R.Rudzīte (Alūksne) un E.Samsonovs (sporta klubs "Ašais"). S18 grupā uzvara pienācās R.Rudzītei (Alūksne), S 21 grupā - L.Bergai (Lizums). S 40 grupā 1.vietu izcīnīja I.Traupele (Ranka), S50 grupā - I.Sirmā (Tirza) un V 60 grupā - Jānis Supe (Tirza).

6 kilometru distancē V18 grupā ātrākais bija G.Šipers (Lizums), V21 grupā - K.Vējš-Āboliņš (Lizums). V Elites grupā uzvaru izcīnīja A.Pauliņš (Grundzāle), V40 grupā - S.Žīgurs (Kalniena) un V50 grupā - J.Grodnis.

Visi dalībnieki, kas finišēja, saņēma šokolādes medaļas no SIA "Sintija un Co". Sešu visvairāk pārstāvēto skolu pārstāvjus - trenerus un skolotājus - apbalvoja SIA "Vecpāpani" un "SEB bankas" Gulbenes filiāle. Viskuplāk pārstāvēti, protams, bija mājinieki - rancēnieši, daudz dalībnieku bija arī no Druvienas pamatskolas, K.Valdemāra pamatskolas, Lizuma vidusskolas, Tirzas pamatskolas un Jaunpiebalgas vidusskolas. Sportistiem medaļas un balvas sarūpēja Gulbenes sporta centrs, AS "Rankas piens", ZS "Ķelmēni". Pasākuma laikā visi dalībnieki varēja nobaudīt Rankas barona Leonarda ģimenes zupu un piedalīties radošajās darbnīcās. P.Zelčs saka paldies sponsoriem, tiesnešiem, pagasta pārvaldei, Gulbenes iecirkņa policistiem un visiem, kas iesaistījās pasākuma organizēšanā un norisē.