Telpu futbols: Gulbenes komanda aizvada otro posmu Smiltenes atklātajā čempionātā 3

10.janvārī Smiltenē Gulbenes komanda aizvadīja otro posmu Smiltenes atklātajā telpu futbola čempionātā, par to informē biedrības SMFK ''Zellis'' dibinātājs Atis Klesmanis.

"A apakšgrupas pirmo spēli aizvadījām ar vietējo veterānu komandu, grūta uzvara ar rezultātu 1:0.Vārtus guva Mareks Kozlovskis. Otro spēli zaudējot ar 1:2, 5.minūtē līdz spēles beigām ar 3:2 izrāvām uzvaru.Uzvaras vārtus guva Daniels Lazdiņš, kurš šajā spēlē guva divus vārtus, vienus - Valentīns Surovs. Pēdējo spēli apakšgrupā aizvadījām FK Smiltene, neizšķirts  - 0:0. Pusfinālā tikāmies ar B apakšgrupas 2.vietu Skorpions (Smiltene), un uzvara pamatlaikā ar 3:0; vārtus guva Einārs Zaķis, Kaspars Rozgalis, Mareks Kozlovskis.
Finālā par 1.vietu tikāmies ar to pašu komandu, ar kuru tikāmies pirmā posma finālā - CSKA komandu. Pie 2:0 mūsu vadībā 5.minūtē līdz spēles beigām pretinieki mēģināja spēli lauzt, nepadevāmies. Īpaši jāatzīmē Eināra Zaķa darbība aizsardzībā, kas bija īpaši auglīga, vārtus vairāk neguvām un arī neielaidām; vārtus guva Kaspars Rozgalis un Leonīds Koroļovs,"stāsta A.Klesmanis.

Komandā spēlēja: Mareks Kozlovskis, Einārs Zaķis, Valentīns Surovs, Kaspars Rozgalis, Dmitrijs Briedis, Leonīds Koroļovs, Daniels Lazdiņš, Dmitrijs Smagars, Jānis Timenieks un Atis Klesmanis.