Velosports: Komanda “VeloRīts” sāk jauno sezonu

16.aprīlī Ķeguma novada Tomes pagastā norisinājās “MySport” organizētās MTB sacensības, kuras bija pirmais pārbaudījums jaunajai sezonai arī komandai “VeloRīts”. Tomes sacensības bija ziemas treniņu fiziskās sagatavotības pārbaude.

Biedrības “VeloRīts” komanda tikai pirms nedēļas atgriezās no sporta nometnes Itālijā. “Skaistajā un reljefainajā Val Di Sole ielejā tika pavadītas divas spraigas treniņu nedēļas un pirmajās sacensībās jau ir jūtami teicami rezultāti,” atzīst biedrības “VeloRīts” valdes priekšsēdētājs Imants Kublačovs. Kaspars Beitāns pusmaratonā ierindojās 9.vietā, Reinis Sudrabs, kurš startē tikai otro sezonu, - 18.vietā, kas ir ļoti labi rezultāti. Komanda “VeloRīts” kopvērtējumā ierindojās 3.vietā aiz tādām komandām kā “MySport” un “Subaru AD REM Auto Team”. Komandu “VeloRīts” pārstāvēja K.Beitāns, R.Sudrabs, Raivis Ančs, I.Kublačovs, Māris Šadris, Valts Zaķis.

“Prieks ir par jaunajiem komandas “VeloRīts” braucējiem, kuriem savās vecuma grupās ir teicami rezultāti. Mazais Raivo Berkolds izcīnīja 3.vietu, Rihards Berkolds - 5.vietu, Oskars Jaunbērziņš - 6.vietu, Jānis Lauris Caunītis - 6.vietu. Tā ir komandas jaunā maiņa, un cerams, ka pēc gadiem par viņiem runāsim nopietnāk,” saka I.Kublačovs.

Maratonā komandu “VeloRīts” pārstāvēja Armands Priedeslaipa, kurš pēc divu mēnešu intensīviem treniņiem ASV ir labā formā un ierindojās 12.vietā.

Pirmās nopietnās sacensības komandai “VeloRīts” notiks 30.aprīlī, startējot gan pusmaratonā, gan maratonā.