Vieglatlētika: veterāniem - medaļu birums

Latvijas valsts simtgades un LSVS 55. sporta spēļu ietvaros 3.martā Rīgas sporta manēžā spēkiem mērojās sporta veterāni-vieglatlēti. 37 komandu konkurencē Gulbenes novads izcīnīja piekto vietu, tikai divus punktus atpaliekot no trešajā vietā esošās Daugavpils komandas.

Zelta medaļa - Gunai Ģērmanei, kura uzrādīja labāko rezultātu gan 800, gan jūdzes (1609 metri) skrējienos S 30+ grupā. Voldemārs Mezītis izcīnīja pirmo vietu 60 un 200 metru sprinta distancēs V 60+ grupā. Savukārt Jānis Ančs izrādījās nepārspēts 800 metru un jūdzes  skrējienos V 75+ grupā.

3000 metru soļošanā uzvaras laurus S 45+ grupā plūca Irita Bačka, kura izcīnīja arī trešo vietu trīssoļlēkšanā. S 55+ grupā soļošanā zelta godalga - Diānai Odumiņai. Nepārspēts soļošanā izrādījās Harijs Āboliņš V 70+ grupā, kā arī zelta godalga - Gunāram Rubenim V 80+ grupā. G.Rubenis klāt savai augstākā kaluma medaļai pievienoja divas sudraba godalgas - lodes grūšanā un augstlēkšanā. Par uzvarētāju tāllēkšanā V 80+ grupā kļuva Ādolfs Mičulis, kurš ieguva visu medaļu komplektu. Otro vietu Ā.Mičulis izcīnīja jūdzes skrējienā, bet augstlēkšanā viņam - trešā pozīcija. Par uzvarētāju lodes grūšanā V 40+ grupā pārliecinoši kļuva Jānis Pāvuliņš.

Sudraba medaļas Gulbenes novadam kaldināja Jāzeps Odumiņš, izcīnot otro vietu 3 kilometru soļošanā V 85+ vecuma grupā, viņam arī trešā vieta lodes grūšanā. Soļošanā Andrejs Vācietis izcīnīja otro vietu V 80+ grupā, V 70+ grupā Guntim Balodim - sudraba godalga, bet V 45+ grupā Raivis Bērziņš ierindojās otrajā pozīcijā. R.Bērziņam izdevās tikt vēl pie vienas sudraba godalgas - trīssoļlēkšanā. Divas otrās vietas izcīnīja Jānis Ģērmanis, līdz zelta medaļai 200 metru distancē viņam pietrūka vien trīs sekundes simtdaļu. J.Ģērmanim - otrā pozīcija arī 800 metru skrējienā. Lodes grūšanā S 30+ otro labāko rezultātu uzrādīja Kristīne Andrejeva.