Volejbols: gulbenietes turnīra tabulā ieņem trešo pozīciju

Sestdien, 28.oktobrī, Gulbenes sporta centrā norisinājās Latvijas čempionāta Nacionālās volejbola līgas spēles sievietēm. Gulbenes dāmu komanda izcīnīja savu trešo uzvaru čempionāta ietvaros pār OC Limbaži/Zeltaleja komandu, kā arī piedzīvoja zaudējumu, tiekoties ar pašreizējām līderēm LU vienību. Pēc aizvadītām piecām spēlēm gulbenietes ieņem trešo pozīciju turnīra tabulā.

Pirmajā spēlē VK Gulbene tikās ar OC Limbaži/Zeltaleja. Lai gan pirmā seta lielāko laika periodu vadībā atradās mājinieces, tomēr seta galotni labāk nospēlēja limbažnieces (25:20). Otrajā setā Gulbenes meitenes vairs neļāva pretiniecēm gūt pārspēku, uzvarot ar rezultātu 25:21. Trešajā setā atkal uzvara Gulbenes volejbolistēm ar 25:21. Ļoti sīvs izvērtās ceturtais sets, kur atkal seta galotni veiksmīgāk aizvadīja Limbaži/Zeltaleja (25:23). Piektajā izšķirošajā setā Gulbenes komanda demonstrēja lielisku spēli un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 15:10.

Otrais mačs risinājās starp Limbaži/Zeltaleja un LU vienībām. Pārliecinošā trīs setu cīņā uzvaru guva LU volejbolistes.

Trešajā spēlē tikās VK Gulbene un LU. Pirmajā setā laukumā risinājās līdzīga cīņa, tomēr seta galotni pārliecinošāk aizvadīja pretinieces, gūstot uzvaru ar rezultātu 25:22. Diemžēl otrajā setā gulbenietes nespēja tikt galā ar LU aizsardzību, kā arī pieļautās kļūdas uzbrukumā piespieda samierināties ar zaudējumu (16:25). Trešo setu veiksmīgāk atkal aizvadīja viesu komanda (25:19), gūstot savu piekto uzvaru.
Nākošās spēles VK Gulbene aizvadīs 4.novembrī Babītē, kur tiksies ar vietējo SK “Babīte” vienību un RSU/MVS. Savukārt Gulbenē vēl viens sabraukums gaidāms 2018.gada 20.janvārī.