Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

12.Saeimas vēlēšanas: veido iecirkņu vēlēšanu komisijas

Līdz 15.augustam vēl var pieteikt locekļu kandidātus darbam Gulbenes novada 17 vēlēšanu iecirkņu komisijās 12.Saeimas vēlēšanu laikā, kas notiks 4.oktobrī. Katrā vēlēšanu iecirkņa komisijā ir septiņas komisijas locekļu vietas. Pieteikuma veidlapa atrodama Gulbenes novada domes mājas lapā.


Likums nosaka, ka vēlēšanu iecirkņu komisijas izveidojamas no Latvijas pilsoņiem, kuri prot latviešu valodu un kuriem ir vismaz vispārējā vidējā izglītība. Centrālās vēlēšanu komisijas noteikusi, ka tiesības izvirzīt un pieteikt savus pārstāvjus iecirkņa komisijā ir reģistrētajām politiskajām organizācijām (partijām) vai to apvienībām, ne mazāk kā desmit vēlētājiem, kā arī attiecīgās novada vēlēšanu komisijas loceklim. Katrs no pieteicējiem katrā iecirknī drīkst izvirzīt un pieteikt ne vairāk kā septiņus kandidātus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas