Aicina braukt uz izstādi Rāmavā

Šonedēļ Rāmavā notiks tradicionālā izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2017”, kuras laikā notiks nozares ekspertu diskusija - tiešraide par samilzušajām problēmām.

Gulbenes Lauksaimnieku apvienības vadītāja Mudīte Motivāne informē, ka 7.oktobrī tiek organizēts brauciens uz izstādi. Interesenti tam var pieteikties pa tālruni 26238842. 7.oktobrī SIA “Amazone”, “Upeskalni AB” un SIA “Precīzo tehnoloģiju skola” dalīsies informācijā par uzņēmumu jaunajiem produktiem un pakalpojumiem. Sertifikācijas un testēšanas centra eksperts Raimonds Bušs informēs par traktortehnikas novērtēšanu, izmaiņām individuāli izgatavotas traktortehhnikas atzīšanā un biežāk sastopamajām kļūdām lauksaimniecības smidzinātāja darbībā. Izstādes laikā notiks kokgāzēju profesionālās sacensības “Rāmavas kauss 2017”, kurās piedalīsies vairāk nekā 30 dalībnieki no piecām valstīm.

6.oktobrī notiks diskusija “Lietavas Latgalē – meliorācijas sistēmas lakmusa papīrītis”, kurā piedalīsies Zemkopības ministrijas Zemes pārvaldības un meliorācijas nodaļas vadītāja Kristīne Cinkus un “Zemnieku Saeimas” vadītājs Juris Lazdiņš, kā arī meliorācijas uzņēmumu pārstāvji. Diskusija tiks translēta tiešraidē portālā “Laukos.lv”, kā arī portāla “Facebook” lapā. Skatītāji sarunas dalībniekiem varēs uzdot jautājumus un saņemt atbildes.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas