Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bijušās Stradu skolas teritorijā - rosība 17

Bijušās Stradu skolas apkārtnē ir sākušies apjomīgi darbi. Vietējais uzņēmējs Edgars Piļka “Dzirkstelei” apstiprina, ka šo nekustamo īpašumu no pašvaldības izpērk pa daļām un ir iecerējis šeit veidot publiski pieejamu vietu. Kas tieši tur būs, to viņš pagaidām neatklāj, vien saka, ka vēlētos šā objekta veidošanā piesaistīt Eiropas Savienības finansējumu.

Stradu pagasta pārvaldes vadītājs Juris Duļbinskis “Dzirkstelei” saka, ka patiešām iedzīvotājiem ir liela interese par “Stradiņos” notiekošo un to, kas tur taps, taču uzņēmējs to neizpaužot pat pagasta pārvaldei. Vien esot izteicies, ka viss notikšot pamazām, bez forsēšanas.
Saskaņā ar zemesgrāmatas datiem E.Piļka pirkuma līgumu ar Gulbenes novada domi par nekustamā īpašuma “Stradiņi” pirkšanu ir parakstījis 9.janvārī. 30.marta novada domes sēdē tika izskatīts un akceptēts E.Piļkas lūgums nodot “Stradiņus” apakšnomā SIA “Sendija”, kuras īpašnieks ir viņš pats.

Tā kā jaunais īpašnieks vēl nav pilnībā ar pašvaldību norēķinājies par “Stradiņu” iegādi (to izdarīs trīs gadu laikā), viņam šā īpašuma nodošana apakšnomā ir jāskaņo ar pašvaldību. No domes sēdes lēmuma izriet, ka SIA “Sendija” nomās no E.Piļkas visu īpašumu “Stradiņi” kopumā.

SIA “Sendija” ir Stradu pagasta uzņēmums. Saskaņā ar “Lursoft” datiem tā pamatnodarbošanās ir kokapstrāde.

Jau vēstīts, ka “Stradiņus” pašvaldībai ir izdevies pārdot tikai piektajā izsolē, pamazām samazinot sākotnējo izsoles cenu līdz 20 700 eiro. Pašā sākumā pašvaldība bija cerējusi pārdot šo īpašumu pat par 50 000 latu (pirms pārejas uz eiro).

Pievieno komentāru

Komentāri 17

Silvija

Kaut kā dīvaini, īpašums nav izpirkts, daru ko gribu, īpašniekam pat nav jāzin, kas tur tiks attīstīts. Manuprāt Gulbenes domes juristu kārtējais robs līgumā.

pirms gada, 2017.04.20 09:19

Ha

Kas tur dīvains? Saskaņā ar zemesgrāmatas datiem E.Piļka pirkuma līgumu ar Gulbenes novada domi par nekustamā īpašuma “Stradiņi” pirkšanu ir parakstījis 9.janvārī. Ja tu nopirktu, kaut vai maksājot pa daļām, no pašvaldības ēku sliktā stāvoklī ar nesakoptu apkārtni, tad trīs gadus neko nedarītu? Tu līguma nosacījumus zini? Nezini...... Tā kā neizsakies par par lietām, kur neko nesaproti.

pirms gada, 2017.04.20 16:18

Ha

Silvijas domubiedri mīnusiņus liek :D Paši neko nepērk, nesakopj, bet tik citus apliek. Jāpiekrīt XMENam: nīkuļi pamodās pačīkstēt...

pirms gada, 2017.04.20 20:55

fdh

Skaista ēka, cerams būs kāda laba vieta kur atpūsties, vai arī kas cits interesants.

pirms gada, 2017.04.20 10:27

Santa

kārtējā Gulbenes domes afēra izpārdodot īpašumus par kapeikām, ar nosacījumu , ka kāds trekns naudas gabals iekritīs kraukļa un mazura kabatās

pirms gada, 2017.04.20 15:03

xmen

Nīkuļi pamodās pačīkstēt...

pirms gada, 2017.04.20 18:22

EmA......

Skauģi lai sapūst,lai veicās Edgaram un viņa ģimenei!!! Malači!!!

pirms gada, 2017.04.20 15:24

Gulbeniete

Man prieks,ka vismaz kāds uzņēmīgs cilvēks sakops vēl vienu mūsu novada stūrīti.Lai Tev Edgar veicas! Un tā summa manuprāt ir ļoti adegvāta vecajam graustam.

pirms gada, 2017.04.20 15:36

Burvis

Nu tiešām apsveicami! Cik Latvijā ir daudz graustu kas ir sabrukuši un vēl sabruks!? Lai viss izdodas E.Piļkam! Un tie kas šobrīd ar pirkstiem baksta, cik daudz ir sasnieguši? Mīļie cilvēki, beidziet skauzt! Tikai apsveicami šādi pūliņi kas novadam neļauj degradēties!

pirms gada, 2017.04.22 06:58

!!!

Neviens te neapskauž cilvēku kurš grib un var strādāt. Troksnis drīzāk ir par to cik nāsīs ierāva starpnieki - mazurveidīgie !!!

pirms gada, 2017.04.22 08:35

bulka

Tās zaļās egles tur galīgi nevietā-aizsedz nama fasādi un noēno iekštelpas.

pirms gada, 2017.04.22 08:48

...

...vispār jau tās ir tūjas...

pirms gada, 2017.04.22 18:14

koku vārdotājs

Tūjas pie mājām nedrīkst stādīt,tās piesaista negatīvo enerģiju,tām vieta kapos.Tāpēc jau skola nīkuļoja un nomira dabiskā nāvē..Kastaņus arī nav ieteicams,jāgriež ar steigu nost,ja grib veiksmīgu biznesa attīstību..

pirms gada, 2017.04.22 20:06

valda

lai veicas uzēmējam PIĻKAM malacis . strādā spēkus nežēlodams veiksmi un vēlreiz veiksmi būs viena skaista , sakārtota vieta , jau tagad braucot garām var pamanīt ka tiešām cilvēks rūpīgi strādā.uz priekšu un veselību tev EDGAR.

pirms gada, 2017.04.23 09:44

Vietējās ziņas