Būvēs reģionālas nozīmes objektu

Akciju sabiedrības “Latvijas autoceļu uzturētājs” izsludinātajā publiskajā iepirkumā par kredītresursu piesaisti reģionālas nozīmes sāls noliktavas ēkas būvniecībai Stradu pagasta “Ceļmalās” tika saņemts tikai viens piedāvājums, kas tika akceptēts.

Nepieciešamo pakalpojumu par 14 182,24 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa uzņēmumam sniegs “OP Corporate Bank plc” filiāle Latvijā. Par to liecina Iepirkumu uzraudzības biroja 7.augustā publiskotā informācija. J

au iepriekš birojs ziņojis, ka iepirkumā par šīs noliktavas būvniecību Stradu pagasta “Ceļmalās” par 400 239,32 eiro līgumcenu bez pievienotās vērtības nodokļa ir izraudzīts SIA “R.K.C.F. Renesance” piedāvājums. Būvdarbi jāveic saskaņā ar SIA „Arhitektūra un vide” izstrādāto tehnisko projektu – liecina “Latvijas autoceļu uzturētāja” publiskotais konkursa nolikums.

Maksimālais būvdarbu izpildes termiņš ir 20 nedēļas. Gulbenes novada būvvaldē pieteikums par sāls noliktavas būvniecību Stradu pagasta “Ceļmalās” ir bijis saņemts jau 2015.gada vasarā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas