Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Gulbenes Novada Ziņas" 2017.gadā iespiedīs par gandrīz 6500 eiro 5

Gulbenes novada domes izdevuma "Gulbenes Novada Ziņas" iespiešana 2017.gadā izmaksās nepilnus 6500 eiro, informē aģentūra "Leta".

Iepirkumu birojs informē, ka Gulbenes novada domes izsludinātajā publiskajā iepirkumā par "Gulbenes Novada Ziņu" iespiešanu uzvarējusi SIA "Poligrāfijas grupa Mūkusala", noslēdzot līgumu par 6494 eiro.

Izdevums "Gulbenes Novada Ziņas" iznāk vienu reizi trīs nedēļās.


Pievieno komentāru

Komentāri 5

kas tad sunim asti cels

Sevis un savu labo darbu slavināšanai tērēs tūkstošus,lai pastulbais vēlētājs zina par ko jābalso 3.jūnijā.

pirms gada, 2017.01.09 16:10

Lasītājs

Pilnīgi nevajadzīgs izdevums ar novecojošu informāciju un likumdošanas pantiem, kuri mainās katru gadu un vēl biežāk. Vieni un tie paši raksti laikrakstā Dzirkstele, Dzirksteles mājas lapā, pagastu laikrakstos, kaut kas arī Latvijas televīzijā. Kāpēc tik daudz vienādas informācijas? Piegāde tam laikrakstam arī dīvaina, izmētā pa veikalu iepirkumu somu stendiem vai palodzēm.

pirms gada, 2017.01.10 09:09

lasītāja

Pilnībā piekrītu lasītāja viedoklim, jo vienīgais sakarīgais pielietojums šim laikrakstam ir krāsns iekurināšana. Veca, neprecīza informācija! Tikai par Gulbeni vai Lejasciemu sniegta informācija, it kā citu pagastu vispār vai gandrīz nebūtu! Tad tā arī rakstiet Gulbenes ziņas! pamācieties no Lizuma vēstīm - kādam ir j'būt interesantam vietējas nozīmes laikrakstam. Gulbenes novada vēstis NAV vajadzīgas vispār. Tam nolūkam ir Gulbene.lv vai Dzirkstele, kur arī ir kaut kas līdzīgs kā novada vēstīs - atsevišķu pagastu lobēšana!!!!

pirms gada, 2017.01.10 13:03

2104

Pilnīga taisnība Lasītājam.Šajā avīzē ir apkopotas visas vecās ziņas, kuras sen jau izlasītas. Kam tas ir vajadzīgs? Kam tāda atkārtošanās vajadzīga? Deputātiem?Lai atkal cilvēkiem pirms vēlēšanām pūstu miglu acīs un stāstītu cik viņi glauni un kādi tik brīnumi notiks,kad viņi tiks atkal ievēlēti.

pirms gada, 2017.01.10 12:37

u2s

Paldies par laikrakstu! Drukājiet biezāku! Pietiek nedēļai, ar ko izklāt miskasti! Tā taupām uz maisiņiem.

pirms gada, 2017.01.16 11:54

Vietējās ziņas