Iedzīvotājiem Rankā – jauni līgumi 1

Rankas pagasta Rankas ciemā sākot ar septembri kanalizācijas (notekūdeņu savākšana, novadīšana un attīrīšana) pakalpojumu sniedzēja ir akciju sabiedrība “Rankas piens”. Tā ir lēmusi novada dome.

Noteiktā maksa par kanalizācijas pakalpojumiem ir 1,27 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa.

Maksa par kanalizācijas pakalpojumiem ir apliekama ar pievienotās vērtības nodokli atbilstoši likumā “Par pievienotās vērtības nodokli” noteiktām nodokļa likmēm.

Iepriekš šo komunālo pakalpojumu nodrošināšanai līgumi Rankā iedzīvotājiem bija parakstīti ar pagasta pārvaldi. Šie līgumi spēku zaudēja 31.augustā. Turpmāk spēkā ir līgumi, kas parakstīti ar akciju sabiedrību “Rankas piens” par kanalizācijas pakalpojumu sniegšanu.

Jau rakstījām, lai Rankas ciema teritorijā iedzīvotājiem sniegtu kanalizācijas pakalpojumus, akciju sabiedrībai “Rankas piens” nomā nodoti pašvaldības pamatlīdzekļi – attīrīšanas iekārtas - gandrīz 2000 eiro vērtībā. Uzņēmumam noteiktā nomas maksa gadā ir 113,64 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Faktiski “Rankas piens” attīrīšanas iekārtas Rankas ciemā apsaimnieko jau 13 gadus, taču atbildīgā bija pašvaldība. Tagad uzņēmums pilnībā pārņēmis visas rūpes savā ziņā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

eks

bet tad jau Gauja turpinās smirdēt? aļģes pārņēmušas visu Gauju, jo tiek mēslotas labāk kā zemnieku tīrumi

pirms 5 mēnešiem, 2017.09.19 20:17

Vietējās ziņas