Lejasciemā sāk strādāt zobārsts 14

Lejasciema pagasta pārvaldes vadītājs Māris Milns lepojas, ka pagastā darbu sācis jauns zobārsts Daniels Veremejs. Viņš uzsver, ka pēdējo 20 gadu laikā Gulbenes novadā savu praksi nav atvēris neviens jauns zobārsts.

“Atsauksmes par mūsu zobārsta darbu ir ļoti labas. Tagad viņš strādā tikai sestdienās, taču iespējams, ka pacientus pieņems vēl kādu dienu, ja to skaits ievērojami palielināsies,” vērtē M.Milns.

Ilgu laiku lejasciemiešiem bija jāiztiek bez sava zobārsta, tomēr ar Zobārstu asociācijas palīdzību izdevās atrast absolventu, kurš bija gatavs strādāt ne tikai Rīgā, bet arī lauku pagastā. D.Veremejs atzīst, ka nezina skaidrot, kāpēc jaunie ārsti nelabprāt brauc uz reģioniem. Viņš atzīst, ka jaunus cilvēkus galvaspilsēta, protams, saista ne tikai ar darba, bet arī ar izklaides iespējām.

“Uz Stomatoloģijas institūtu bija atbraucis Lejasciema pagasta pārvaldes vadītājs un pastāstīja par izveidoto darba kabinetu pagastā. Padomāju, ka varētu pamēģināt strādāt laukos, kamēr Rīgā vēl nav daudz pacientu. Tika solīts, ka Lejasciemā pacientu netrūks, un tā arī ir. Visu dienu var normāli strādāt,” stāsta D.Veremejs. Turklāt viņu apmierina izveidotais zobārstniecības kabinets, kuru saskaņā ar līgumu viņš nomā no Gulbenes novada pašvaldības.

“Rīgā strādāju privātajā klīnikā, ar kuru salīdzinot, protams, Lejasciema iespējas zobārstniecībā ir krietni mazākas. Tur ir visas jaunākās un modernākās iekārtas. Tomēr ikdienas zobārstniecībai pilnīgi pietiek ar to, kas ir Lejasciemā. Tur nav pats jaunākais zobārstniecības krēsls, bet var urbt zobus, tīrīt zobu sakņu kanālus, plombēt un protezēt, nodrošinot visus nepieciešamos materiālus. Ir arī rentgena iekārta,” skaidro zobārsts.

Ja pacientiem būs ilgāk jāgaida rindā, D.Veremejs sola braukt vēl kādu dienu. M.Milns prognozē, ka būs pacienti arī no apkārtējiem pagastiem, jo zobārstu trūkums novadā ir jūtams.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Marta

Vismaz varbūt būs iespējams tikt pie zobārsta, savādāk Gulbenes dāmas (zobārstes) tā pārstrādājušās, ka mūždien jāgaida rindā nezin cik ilgi.

pirms mēneša, 2017.10.03 22:42

achtung

Zobi jāpārbauda regulāri,nevis dakteris jāmeklē jau kritiskās un ielaistās situācijās.Tad nekādu rindu un stresu nebūs.

pirms mēneša, 2017.10.04 04:07

P

Ja jau būtu tik pieejams - achtung, un lēts tad jau arī pārbaudītu regulāri.

pirms mēneša, 2017.10.04 08:38

špļahtung

Vispār jau katra cilvēka organisms ir neatkārtojams.Ja jau mazam bērnam sāk asiņot smaganas un sāpēt zobi tad neviens zobārsts nepalīdzēs.Ir cilvēki kas nepanes zobu pastas.

pirms mēneša, 2017.10.04 17:08

4

Viena otra vēl aizrāvusies ar naudas pelnīšanu, ka nevar elementāri sakopt putekļus darba vietā no galdiem un izslaucīt zirnekļu tīklus no kaktiem.

pirms mēneša, 2017.10.05 09:49

jā gan

Pacienti jau būtu,bet dakterīši savā alkatībā tā saskrūvējuši cenas,ka daudziem zobārsts nav pa kabatai.

pirms mēneša, 2017.10.04 07:44

:)

Prieks par jauniem un kvalitatīviem speciālistiem, kas rod iespēju strādāt arī ārpus Rīgas!
Veiksmi ;)

pirms mēneša, 2017.10.04 09:17

nav uz palikšanu

Rod iespēju piestrādāt,nevis strādāt.

pirms mēneša, 2017.10.04 09:23

iz dzīves

Pieteicos uz zobu labošanu,prasu cik apmēram naudas vajadzēs vienam apmeklējumam.Dakterītis tā smīnīgi noteica,ka vismaz 50 eiro jau kabatā vajagot,ja nāc uz pieņemšanu.

pirms mēneša, 2017.10.04 17:37

pieredze

Rīgā par nieka viena zoba kanala tīrīšanu un plombi samaksāju 120,-. Tad nevajadzētu brīnīties par tiem izteiktajiem 50.Zobi ir jāuztur laicīgi pašiem,ja žēl naudas.Ir higiēnistu pakalpojumi.

pirms mēneša, 2017.10.05 10:46

Vietējās ziņas