Nolemj organizēt intensīvākas aļņu medības Rankas pagastā 2

Medību koordinācijas komisija, izskatot AS “Latvijas valsts meži” iesniegumu par dzīvnieku nodarītajiem postījumiem mežsaimniecībai Gulbenes novada Rankas pagastā, mednieku biedrības ”Mednieku klubs “Krustakmens”” apmedījamā teritorijā, ir aprēķinājusi zaudējumus 4139,48 eiro apmērā, ko nodarījuši aļņi priežu jaunaudzēm. Par to informē Medību koordinācijas komisijas priekšsēdētājs Andis Caunītis.

"Ir pieņemts lēmums mednieku klubam organizēt intensīvākas aļņu medības postījumu vietās un to tuvumā. Medības uzsākt, sākot ar attiecīgās sugas medību termiņa iestāšanos, negaidot medības ar dzinējiem noteikto sezonas sākumu, un laikus vērsties virsmežniecībā pēc papildus limita aļņu medību atļaujām," norāda A.Caunītis.

Viņš arī iesaka blakus esošo kolektīvu teritorijās pievērst uzmanību iespējamiem aļņu postījumiem meža kultūrās un tajās vietās organizēt intensīvākas medības.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

boss

Hahaha:))) Ja no domes izstūma, tad jāpievēršas mežiem, caunīti. Tur arī paliec, ar zvēriem ir vienkāršāk, tur smadzeņu nevajag tik daudz, kā sēdēt domē un čatot, sexot ar meitenēm.

pirms 8 mēnešiem, 2017.06.26 08:59

Vietējās ziņas