Ozolu ielā vēlas soliņus atpūtai 2

Iedzīvotāju sastāva ziņā pamazām noveco un kļūst par senioru pilsētu, tāpēc neizbrīna kādas Ozolu ielas iedzīvotājas rosinājums pašvaldībai izvietot šajā ielā soliņus.

“Cilvēki, kas uz Gulbenes centru nāk no stacijas, nāk no Viestura ielas mikrorajona vai no Ozolu ielas gala, pagurst. Gribētu pa ceļam apsēsties, atpūtināt kājas, taču nav neviena soliņa,” “Dzirkstelei” sūdzas kāda mūsu laikraksta lasītāja.

Padomāt par šo priekšlikumu un meklēt risinājumu “Dzirkstelei” sola Gulbenes novada domes Īpašumu pārraudzības nodaļas vadītājs Zintis Skopāns.

Arī Gulbenes pilsētas pārvaldes komunālās saimniecības nodaļas vadītājs Jānis Krastiņš laikrakstam saka: “Varētu padomāt. Jāskatās, kur tur varētu soliņu nolikt zaļajā zonā.” Tomēr viņš piebilst, ka uzreiz neko apsolīt nevar.

“Dzirksteles” lasītāji ir izteikušies, ka soliņi būtu vajadzīgi arī pie veikala “Beta”. Šajā sakarā J.Krastiņš saka – tur pašvaldība nekādi nevar palīdzēt, jo veikala zeme tagad ir privāta. Ja iedzīvotāji vēlas soliņus pie “Betas”, par to padomāt ir jālūdz zemes īpašnieci – SIA “Vitala”.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

asd

Bet kāpēc atdeva to zemi pie Betas privātās rokās?

pirms gada, 2016.06.21 17:27

kāpēc?

Kāpēc vienai tantei vajag soliņu un tūlīt to īsteno? Kas tā par tanti"?Pilsētā daudzās vietās derētu tādi soliņi-jāveic aptauja ..

pirms gada, 2016.06.22 09:33

Vietējās ziņas