Tiekas mūsu novada un Pleskavas apgabala uzņēmēji 6

Gulbenes novadā vakar un šodien, 29. un 30.martā, viesojas Pleskavas apgabala uzņēmēji un šā apgabala Uzņēmējdarbības attīstības un garantiju fonda pārstāvji, lai tiktos ar Gulbenes novada uzņēmējiem.

Viesošanās iesākās ar tikšanos bibliotēkā. Tās laikā pašvaldības pārstāvji iepazīstināja ar mūsu novadu, kā arī situāciju uzņēmējdarbības attīstībā mūsu novadā. Ar sevi iepazīstināja gan mūsu novada uzņēmēji, gan arī viesi.

 

Mūsu novada uzņēmēji, kas piedalās šajā pasākumā, pārstāv celtniecības, metālapstrādes, kokapstrādes, mežizstrādes, tradicionālās un netradicionālās lauksaimniecības, lauksaimniecības produkcijas pārstrādes, tūrisma un citas jomas. Arī viesi pārstāv lauksaimniecības un tās produkcijas pārstrādes, tūrisma, mežizstrādes, celtniecības un citas jomas.

 

Pēc iepazīšanās, sadaloties pa interešu grupās, viesi un mūsu uzņēmēji devās vizītē uz uzņēmumiem. Tika apmeklēta SIA "Konto", SIA "Bioinvest", SIA "Arnis", zemnieku saimniecība "Lācīši", SIA "N - OLE" saimniecība, SIA "Dimdiņi". Viesošanās uzņēmumos turpinās arī šodien, apskatot SIA "MTZ Serviss", SIA "Nord Torf" Cesvaines novadā, Vecgulbenes muižu. Viesiem šodien tiek izrādīta arī gleznainā Stāmeriena un tās tūrisma objekti.

 

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa atklāj, ka šī tikšanās tika organizēta, lai iepazīstinātu Krievijas puses uzņēmējus ar situāciju uzņēmējdarbībā mūsu novadā, kā arī lai uzņēmēji dibinātu personīgos kontaktus starp uzņēmumiem un tālāk attīstītu savstarpējo sadarbību, ja kādam rodas interese.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Jānis Zirnis

stjopam jau sen ta mīlestība uz Pleskavu, kaut Gulbeni pats vērtis par sādžu

pirms 5 gadiem, 2012.04.02 14:29

Jānis

Cerams, ka būs arī pozitīvi rezultāti savstarpējai sadarbībai. Nožēlojami, ka valsts amatpersonas likvidēja dzelzceļu uz Pitalovu, kas zināmā mērā kalpotu ekonomiskai sadarbībai.

pirms 5 gadiem, 2012.04.02 13:07

Pilnīgas pasakas .Visi labi paēda un uzdzēra,nu ne jau par savu personīgo naudu.Ha-ha-ha.Jautri , vai ne?

pirms 5 gadiem, 2012.04.02 09:07

Lai attīstās sadarbība,lai rodas jaunas darba vietas novadā!

pirms 5 gadiem, 2012.03.30 15:26

Vietējās ziņas