Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daukstu pagasta ciemu diena “Stari ziedu rotā”

22.jūnijā Staros – Daukstu pagasta ciemu diena “Stari ziedu rotā”. 15.00 – svētku atklāšanas koncerts Staru kultūras nama stāvlaukumā.
Piedalīsies: Staru k/n sieviešu vokālais ansamblis “Seniora”, folkloras kopa “Līgo”, Gulbenes tērpu teātris “Varavīksne”, dziedošās "puķes" – Anda Rēdere, Dita Ceriņa, Laura Cepurīte. Īpašie viesi - jauniešu deju kolektīvs "Resgaļi" no Madonas novada Sarkaņu pagasta.
16.00-19.00 - ģimeņu sportiskās aktivitātes “Brīnumu kalēji”: galda labirints; milzu kaķene; parašūtbols; lielā atmiņas spēle; sienas labirints. Lielās galda spēles un prāta spēles. Radošās darbnīcas – Staru lietišķās mākslas kolektīvs “Rožceliņš” un Daukstu rokdarbu pulciņš “Atspolīte”. Hennas zīmējumi. Paraugdemonstrējumi tenisā (Staru sporta zālē) ar profesionāliem spēlētājiem.
16.00 -19.00 - brauciens ar Staru improvizēto vilcieniņu.
17.00- 18.30 - makšķerēšanas sacensības pie Staru dīķa.
17.30 - cienasts “Staru gardā zupa”.
19.00 - loterijas izloze.
20.00 - koncerts kopā ar Rikardionu un Kristīni Šomasi.
21.00 - Jāņu ugunskura iedegšana un zaļumballe kopā ar grupu “Brīvdiena”.
Pasākumā ikviens aicināts ielūkoties vēstures lappusēs (foto, video) par Stariem (Staru k/n telpās), kā arī pasākumā būs iespēja apmeklēt informatīvo akciju “Svarīgākais par insultu un infarktu”. Uz pasākumu ieeja - bez maksas!
Kursēs autobuss: no Daukstēm - plkst. 13.45, no Elstēm - plkst. 14.10, no Krapas - plkst. 14.30.
Pēc Rikardiona un Kristīnes Šomases koncerta plkst. 21.00 autobuss kursēs atpakaļ!


Pievieno komentāru

Afiša