Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Galda spēles: aizvada otro kārtu dambretes čempionātā

Sestdien, 9.martā, Gulbenes sporta centrā notika Gulbenes novada atklātā čempionāta dambretē 2.kārta.

1.vietu ar 12 punktiem kopvērtējumā izcīnīja Andrejs Ābelīte, punkts mazāk un 2.vieta - Jānim Ļoļānam, vēl punkts mazāk un 3.vieta - Jānim Bokalderam (visi no Gulbenes novada). Par to informē sacensību tiesnesis Jānis Ļoļāns.

Dāmu konkurencē šoreiz bija tikai divas dambretistes: pirmā - Mudīte Putniņa-Jansone (Jaungulbene), 2.vietā – liezēriete Vineta Mikoviča. Jauniešiem 1.vietu ieguva Otto Rūdolfs Jansons (Jaungulbene), 2.vieta - Ginteram Rankam (Gulbene), 3.vieta - Aleksandram Bereznickim (Jaungulbene). Jaunietes bija tikai divas - Amanda Švirkste un Dina Juhneviča, abas pārstāvēja Dzelzavu un ieguva vienādu punktu skaitu, bet koeficients 1.vietā ierindoja Amandu.

Pēc divām kārtām vislielākā konkurence ir vīriem - 18 dalībnieki: 1.vietā - Andrejs Ābelīte (26 punkti), 2.vietā - Jānis Ļoļāns (24 punkti), 3.vietā - Jānis Bokalders (23 punkti), 4.vietā - Mārtiņš Šulmanis no Madonas (22 punkti), 5.vietā - Dzintars Vilcāns no Liezēres (21 punkts), 6.vietā - Jāzeps Juhnevičs no Dzelzavas (20 punkti).

“Rezultāti ir ļoti blīvi, un trešā kārta var daudz ko mainīt. Dāmu konkurencē startē 6 dalībnieces, un pēc divām kārtām 1.vieta – Mudītei Putniņai-Jansonei (17 punkti), 2.vieta – Vinetai Mikovičai (14 punkti), 3.vieta – Ilzei Priedītei no Madonas (11 punkti). Jauniešus pārstāv 8 dalībnieki. Pašreiz 1.vietā - Ginters Ranka (13 punkti), 2.vietā - Otto Rudolfs Jansons (11 punkti), 3.vietā - Aleksandrs Bereznickis (9 punkti). Jaunietēm konkurence ir nedaudz lielāka - 10 dalībnieces. 1.vieta - Dinai Juhnevičai (15 punkti), 15 punkti ir arī Amandai Švirkstei, bet viņa ir 2.vietā pēc papildkritērijiem, 3.vieta - Signei Strazdiņai no Liezēres (12 punkti),” skaidro J.Ļolāns.
Noslēdzošā kārta notiks rudenī - 9.novembrī. 

Pievieno komentāru

Sports