Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vasaras atklāšanas pasākums “Vasara sākas Litenē!” 5

20.maijā pulksten 10.00 ikviens tiek aicināts uz vasaras sezonas atklāšanas festivālu “Vasara sākas Litenē!” – vienu no lielākajiem pasākumiem Austrumvidzemē.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

viesis

Paldies organizatoriem par šādu pasākumu! Paldies arī tiem, kuri uzņēmās šo organizēt. Iepriekšējo gadu arī bijām, bija uz urrā. Šogad arī brauksim, līdzi ņemsim teltis, lai ir kur nakšņot. Biļetes jau kabatā! Kāpēc ne, ja var dabūt pa 5 Eur? Mums liela ģimene, ietaupījām uz tā labi. Paldies kad atbalstāt šo pasākumu, vismaz novadnieki skatās pozitīvāk uz šādiem pasākumiem! Ja šī ir tradīcija, tad labas tradīcijas ir jāturpina. Feini, kad atbalsta vietējos lielos un mazos māksliniekus. Mums patika bēbīši, šogad arī sagaidām ko jaunu no viņiem. un dejotāji, tie bija skaisti.

pirms gada, 2017.04.06 10:45

nacejs

Super! Arī mums biļetes kabatā! Teltis arī sagatavotas, lai nebrauktu mājās, bet izgulētos un tad droši uz mājām. Bērni brauc uz savu koncerta daļu. Būs maiņa. Mēs ceram, kad varēsim pagulēt pēc pusnakts. Paklausoties Reiku, mati ceļas stāvus no viņa mūzikas stila. Bet ja bērni fano, neko darīt. Par labām atzīmēm ir pelnījuši atpūsties. Ranka tālu, bet tepat vien esam. Paldies organizatoriem!!!

pirms gada, 2017.04.06 15:31

zelta slagera fans

Es katru gadu braucu uz zelta šlageri un te vel viens sads pasakums. pagajusogad nebraucu, nobijos pēc iepriekšēja pasākuma-Jāņu. Domāju kad tas pats taisa, toties pēc atsauksmēm, sapratu, kad vajadzēja braukt. Tagad nozeloju. toties tagad es ar kundzi brauksim. Biletes jau kabataaaa. Man patik kartigi izdejoties, lai kajas nogurst un uz menesi miers! Grupu gan daudz. Tas ir lab.

pirms gada, 2017.04.06 17:39

apmeklētājs

šogad brauksim visa ģimene. Nav ko mājās sēdēt! Bērni kārtos velo eksāmenu. Jau ir samācījušies teoriju. Nevar vairs sagaidīt eksāmenu. Piedāvājumā ir tik daudzpusīga programma, galvenais, paspēt visu aplūkot! Vakarā uz dejām!

pirms gada, 2017.04.07 08:00

Afiša