Bērnudārzos maksu nepalielina 1

"Dzirksteles" forumā kāds lietotāja vaicā: "Esmu dzirdējusi no bērnudārzu darbiniekiem, ka šogad dārziņa maksa būšot 50 lati? Vai tā ir taisnība vai tikai klačas?"

Gulbenes novada domes sēdē 10.septembrī "Dzirkstele" uzzināja, ka ir apstiprināta vecāku maksa kā maksa par ēdināšanu par viena bērna uzturēšanu Gulbenes 1.pirmsskolas izglītības iestādē,

 

2.pirmsskolas izglītības iestādē "Rūķītis" un 3.pirmsskolas izglītības iestādē "Auseklītis". Tie ir 30 lati mēnesī. Un tā nav lielāka kā līdz šim. Šī noteiktā vecāku maksa par bērnu uzturēšanu pirmsskolas izglītības iestādēs stājās spēkā šī gada janvārī.


Ja bērns apmeklē diennakts grupu pirmsskolas izglītības iestādē "Auseklītis", tad vecāku maksa tiek noteikta kā maksa par ēdināšanu 35 lati. Daudzbērnu ģimenēm (trīs un vairāk bērni), kuru atvases apmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, Gulbenes pilsētas dome maksu par bērnu uzturēšanu pirmsskolas izglītības iestādēs var samazināt līdz 50 procentiem. Noteiktais maksājums jāsamaksā līdz nākošā mēneša 20.datumam. Samaksāt par bērnudārzu var domes kasē, bankā vai internetbankā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Atbildam lasītājiem