Dzelzceļa ielā – pagaidu ietve 4

"Liels paldies domes varenajām galvām, kuras izdomāja noplēst trotuāru uz Dzelzceļa ielas (Gulbenē - red.) jau jūnija vidū, bet nav pacentušās to salabot. Tagad, lai aizietu uz staciju, vajag iet pa ielas vidu vai pa Robežu ielu!" tā iedzīvotāji raksta "Dzirksteles" portālā, forumā paši atverot diskusiju par šo tēmu. Minēts arī secinājums: "Dome noplēsa, domei jāsalabo!"

Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns "Dzirkstelei" atbild, ka ietve ir sakārtota pagaidu variantā. Ietvei ir uzbērts drenējošais slānis un pa virsu grants, kā arī raupjāks materiāls.

 

"Trotuārs jau sen kā ir pielabots. Tāds tas paliks līdz Dzelzceļa ielas rekonstrukcijas laikam. Tagad ir vienkārši uzlabotas iespējas cilvēkiem iet pa ietvi. Kad nākamgad rekonstruēs Dzelzceļa ielu, tad pamatīgi tiks sakārtots arī trotuārs," saka O.Lucāns.

 

"Dzirkstele" jau rakstīja, ka šogad Gulbenē netika pabeigta plānotā astoņu ielu, tostarp Dzelzceļa ielas, rekonstrukcija, jo SIA "8 CBR" nepabeidza darbu Gulbenē un lauza līgumu ar pašvaldību. Pašvaldībai tāpēc jāizsludina jauns iepirkums. Pagaidām vēl tas nav noticis.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Vilis

Attēlā ļoti labi ir redzams kā ietve sakārtota!Diezvai Osvalds pa tādu gribētu staigāt?

pirms 10 gadiem, 2010.12.05 10:34

vdk

nuuja ka pados zinju uz kadu bez tabu vai ka ta i nauda paradisies i visss parejis musu valstii janotiek ir no sakuma nelaimei kas ta tas i vien vi divi cilveki jauni vai veci *** galvenais iebaazzt savaa kabata !!!!!!

pirms 10 gadiem, 2010.12.03 22:59

shumis

gribeetu zinaat kuraa kaara ta beigu beigas bus tas remonts dzelzcella ielai, vai tik nau ta ka kadu sabrauks vai notrieks un kad pazinjos to valsts meroga ta mosh domes saks kauko domat !!!!!!

pirms 10 gadiem, 2010.12.03 22:53

Atbildam lasītājiem