Gribētu lielāku sakoptību 5

Gulbenē, Brīvības ielā, pa ceļam uz Brīvības pieminekli otrdien vēl vietām varēja redzēt nesakasītas rudens lapas. Par to "Dzirkstelei" telefoniski pavēstīja kāda gulbeniete. Viņa uzskata, ka pie dažām ēkām pirms luterāņu baznīcas varētu vēlēties lielāku sakoptību. ""Simtlatnieki" (bezdarbnieki par 100 latu atalgojumu) iepriekš redzēt strādājam šajā teritorijā, taču novembrī nekas nav darīts," klāsta zvanītāja.

"Uzskatu, ka šis aizrādījums ir nevietā. Tā saucamais "Pūces" laukums (pāri ielai iepretim autokombinātam) ir kopts, kāda lapa ir palikusi, jo tās nēsā vējš. "Gāzes kantoris" (SIA "Latvijas propāna gāze" Gulbenes apkalpes zonas ēka) savu teritoriju nav sakopis. Taču ielas mala ir sakopta," "Dzirkstelei" saka Gulbenes pilsētas pārvaldes Labiekārtošana siestādes vadītāja Ligita Miezīte.  

Viņa atzīst, ka nav sakasītas lapas graviņā pie luterāņu baznīcas. Tur tās arī neviens nekasīs, jo tas nav jādara.

 

L.Miezīte arī norāda, ka bezdarbnieki katru dienu strādā pilsētas sakopšanā, taču to dara tikai uz pašvaldības zemes. Citu teritoriju kopšana nav viņu darbalauks.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Interesanti Gulbenē saka - kasīt lapas, citur tās sagrābj. :)

pirms 11 gadiem, 2009.11.18 15:02

gita

isteniba pec darznieka noteikumiem lapas jaatstai karta uz zemes . vienmer var piekasities pie kauka !

pirms 11 gadiem, 2009.11.18 10:43

īstenībā, jau daudz vairāk lapu būtu jāatstāj zemē. Zemei tomēr zemes tiesa pienākas.

pirms 11 gadiem, 2009.11.17 19:14

Gribētu vairāk saprāta no tie, kuri organizē sakopšanu un dod uzdevumus. Ir dīvaini vērot, kā cilvēkiem liek izgrābt visas lapas no dzīvžogiem un noraust tās no koku saknēm, kur tām patiesībā būtu jāpaliek pa ziemu. Un nebūt no visiem zālājiem ir jānogrābj līdz pēdējai lapiņai.

pirms 11 gadiem, 2009.11.17 18:51

Atbildam lasītājiem