Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecienītos piena produktus var iegādāties citā veikalā

Iedzīvotāji pārdzīvo, ka vairs nav "Straupes" piena veikala Blaumaņa ielā 19, Gulbenē.

Savākti vairāk nekā 50 iedzīvotāju paraksti un Piensaimnieku kooperatīvās sabiedrības "Straupe" vadībai iedzīvotāji lūdz nemainīt veikala atrašanās vietu. Iedzīvotāji uzskata, ka veikals atrodas vietā, kur mūsu pilsētā koncentrējas visvairāk cilvēku, tā ir vieta, kur ir divi lieli kvartāli, proti, Skolas un Nākotnes ielas masīvs. Iedzīvotāji arī novērojuši, ka šajā veikalā arī iepērkas caurbraucēji Balvu virzienā, kā arī vecie ļaudis, kuri vēlas nopirkt dabīgu pārtiku - sviestu, biezpienu, krējumu. Iedzīvotāji uzskata, ka šī veikala slēgšana šajā vietā ir liels zaudējums.


Piensaimnieku kooperatīvās sabiedrības "Straupe" tirdzniecības vadītāja Jana Velvele skaidro, ka veikals tika atvērts 2011.gada novembrī, bet, visu šo laiku strādājot, ir sanācis tā, ka pārdevējām ir grūti nopelnīt savu algu, ir bijis problemātiski nomaksāt visus nodokļus, komunālos un īres maksājumus, jo veikalam ir bijis nepietiekams apgrozījums, kaut arī veikals atradies starp diviem lieliem daudzdzīvokļu namu masīviem.

 

"Respektējot gulbeniešu vēlmi iegādāties mūsu piena produktus, mēs turpinājām strādāt, taču ir pienācis tāds brīdis, ka Blaumaņa ielā notiek remontdarbi, un no citām pilsētām mums ir pieredze, ka šāda situācija ārkārtīgi pasliktina pircēju plūsmu, tāpēc tika nolemts meklēt citas telpas pilsētā. Bet ņemot vērā, ka pietiekami tuvu centram tās nebija iespējams atrast, veikalu nolēmām slēgt," skaidro J.Velvele.


Bet tajā pašā laikā "Straupe" ir sameklējuši kādu juridisko klientu, kurš pērk no viņiem produkciju un pārdod to savā veikalā "Zīle" Ozolu ielā. "Tur pašreiz var nopirkt mūsu produktus un ceram, ka varbūt tomēr mums Gulbenē izdosies atrast telpas, jo mēs izvērtējam iespēju arī atgriezties," norāda J.Velvele.

Pievieno komentāru

Atbildam lasītājiem