Ierīkos āra tualeti

Ābeļu ielas 5.nama iedzīvotājs gulbenietis Jurijs Vasiļjevs ir sašutis par kaimiņa cūcisko rīcību šā vārda vistiešākajā nozīmē, jo kaimiņš savas dabiskās vajadzības atklāti nokārto ne tikai pagalmā, bet pat uz mājas sienas. Pārējiem mājas iedzīvotājiem, starp kuriem ir arī mazi bērni, ikdienā ir jāiet garām šim nepatīkamajam skatam.

"Tas vairs nav izturams! Neskaitāmas reizes jau esam tīrījusi šīs cūcības. Esam izteikuši kaimiņam aizrādījumus, bet nekas netiek ņemts vērā. Par tualeti un citu atkritumu izgāztuvi ir pārvērties arī viens no kaimiņmājas šķūnīšiem. Tur kaimiņš regulāri izlej atkritumu spaini. Vasarā smaka ir tik neciešama, ka pat kaķiem elpa aizraujas. Pie kaimiņa nāk ciemos dzērāji, kuri arī dabiskās vajadzības nokārto pagalmā. Notiek kautiņi. Vairs nezinām, kur vērsties pēc palīdzības," situāciju raksturo J.Vasiļjeva dzīvesbiedre Jeļena.

 

Nams Ābeļu ielā 5 ir pilsētas pašvaldības īpašums.

 

Par izveidojušos situāciju ir informēts un ar to iepazinies arī Gulbenes pilsētas pārvaldes komunālās nodaļas vadītājs Jānis Krastiņš.

 

"Kopā ar pilsētas pārvaldes vadītāju bijām šajā mājā un iepazināmies ar situāciju. Visi dzīvokļi ēkā ir privatizēti, izņemot vienu, kurā mitinās vainīgā persona. Mājokļi ir dažādi pārbūvēti, kā rezultātā konkrētais dzīvoklis ir palicis bez tualetes. Drīzākajā laikā atrisināsim radušos problēmu. Tiks ierīkota āra tualete. Vieta jau ir izraudzīta," sola J.Krastiņš.

Pievieno komentāru

Atbildam lasītājiem