Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Internāts vai viesnīca?

"Vai Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skola sniedz arī viesnīcas pakalpojumus?" "Dzirkstelei" vaicā lasītājs un piebilst - esot dzirdēts, ka šovasar internātā izmitināti celtnieki, kuri strādā kādā pilsētas objektā.

Gulbenes novada domes Finanšu un ekonomikas nodaļas vadītāja Anna Pružinska "Dzirkstelei" saka, ka laikā, kad sporta skolas internātā ir brīvas vietas, tur var izmitināt arī ar sportu nesaistītas personas.

 

Turklāt tas notiek likumīgi, jo pašvaldībā ar novada domes lēmumu ir apstiprinātas šāda naktsmītnes maksas pakalpojuma cenas. Individuāliem interesentiem šis pakalpojums maksā dārgāk, lētāka ir cena personu grupām, sākot no 5 cilvēkiem, vēl lētāka, sākot no 11 cilvēkiem un vairāk.

 

Nepilngadīgai personai maksa par naktsmītni var būt no 4,13 līdz 2,48 latiem, pieaugušajam - no 6,61 līdz 4,96 latiem bez pievienotās vērtības nodokļa.

 

Ja pakalpojums tiek izmantots nedēļu un ilgāk, var saņemt cenas atlaidi 50 procentu apmērā.

 

Par izmitināšanu lemj sporta direktors Māris Čakars.

Pievieno komentāru

Atbildam lasītājiem