Ir jāraksta sūdzība 2

Lasītāji sūdzas, ka ne reizi vien ievērojuši, ka veikalos mēdz pārdot preci, kad tās realizācijas termiņš beidzies. Viens no veidiem ir uz uzlīmes, kur norādīts termiņš, pa virsu uzlīmēt citu uzlīmi ar citiem cipariem.

Pārtikas un veterinārā dienesta Austrumvidzemes pārvaldes vadītāja Dzidra Gala "Dzirkstelei" skaidro, ja iedzīvotāji atklāj šādu krāpšanos, būtu ļoti labi, ja ar preci un čeku vērstos Pārtikas un veterinārajā dienestā, bet der arī tikai prece vai tikai čeks.

 

"Ja ir šāda sūdzība ar reālu pierādījumu, mēs ejam ārpuskārtas pārbaudē uz konkrēto veikalu. Ja pircējs šādu preci ievēro, bet nenopērk, tad var vērsties pie veikala vadības un šo jautājumu varbūt var atrisināt uz vietas veikalā," saka Dz.Gala.


Viņa norāda, ja precei termiņš beidzas šodien, tad to var nocenot.

 

 "Lai veikaliem nevajadzētu norakstīt un izmest ārā šādu preci, viņi to noceno, lai cilvēki to izpirktu, bet šāda prece nav bīstama veselībai," norāda Dz.Gala un piebilst, ka nekādā gadījumā nedrīkst pārdot preci, kurai ir beidzies derīguma termiņš, jo tādu preci lietot uzturā nedrīkst.


Viņa piebilst, ka šogad Pārtikas un veterinārais dienests nav saņēmis iedzīvotāju sūdzības par vecu pārtiku.


Dz.Gala atgādina, ka Pārtikas un veterinārais dienests regulāri iet plānveida pārbaudēs uz veikaliem.

 

"Protams, mēs nevaram pie visiem produktiem piestāvēt klāt, tāpēc būtu labi, ja iedzīvotāji, redzot, ka tirgo preci, kurai beidzies derīguma termiņš, vērstos ar sūdzībām pie mums. Mēs reaģējam uz visām sūdzībām," saka Dz.Gala.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

vista

Iesaku neko nepirkt svētdienu pēcpusdienās un vakaros, tad bieži gadās ieskābis piens piemēram. Bet vispār profilaksei var vienmēr paņemt kādu mazo pudelīti šņabja, tas palīdz gan pret caureju, gan sirdssāpēm un tam nekad nebeidzas derīguma termiņš...

pirms 11 gadiem, 2009.10.31 12:00

gailis

Jā, es ari nopirku vistu, ar atlaidēm, uz tā tautā saukto akciju, Super netto.Atnesu mājās izņēmu no iesaiņojuma,kā viņa smirdēja.Labi- paņēmu čeku -nesu uz veikalu atpakaļ -meitenes paņēma.Paldies viņām -vismaz tiku pie savas naudas.

pirms 11 gadiem, 2009.10.31 09:29

Atbildam lasītājiem