Kam traucēja bērzi un vilkābeles? 6

"Dzirksteles" redakcijā vērsās vairāki Gulbenes pilsētas iedzīvotāji, kuri pauda sašutumu par cilvēku nežēlīgo izturēšanos pret iestādītājiem jaunajiem kociņiem Bērzu un Rīgas ielā. "Kam tie traucē? Mēs gribam, lai mūsu pilsēta ir sakopta, zaļa un skaista, bet ir personas, kas šo skaistumu izposta," saka Alla Tilgase.

Gulbenes pilsētas Labiekārtošanas iestādes vadītāja Ligita Miezīte stāsta, ka Bērzu ielā pēc tās rekonstrukcijas iestādīti 26 nelieli bērziņi. 26.oktobrī atklājies, ka vairāki no tiem ir aizlauzti un pat nolauzti. Savukārt 6.oktobrī nācies secināt vēl nežēlīgāku attieksmi pret iestādītajām vilkābelēm Rīgas ielā iepretim Jaunatnes parkam. Visas pēc kārtas nolauztas 11 vilkābeles, kas jau bija paspējušas iesakņoties.  

"Tajā pašā naktī, kad cieta bērziņi, kāds nolauza arī vēl divas vilkābeles. Laukumā pie pilsētas centrālā pulksteņa ar kājām zemē bija iemīdīts bārbeļu krūms. Gulbene postīšanas ziņā ir "varoņpilsēta", kur daļa sabiedrības neprot cienīt citu darbu. Man nav saprotami, kā cilvēkiem, pārvietojoties pa ietvi, var traucēt iestādītie kociņi. Tas vieš domāt, ka jaunieši tiešām salietojas kādas apreibinošas vielas un to iedarbībā nezina, kur izlikt savu spēku un bravūru," sašutusi L.Miezīte.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

sd

Noteikti urļiki neaudzināti, kuri visu mūžu dzīvokļos nodzīvojuši un nesaprot ka lai būtu skaisti ir jāiestāda, jāstrādā....

pirms 10 gadiem, 2010.10.25 10:06

oranzajam lakatam

varbut tu esi tas koku niideejs? aa?? ap pulksteni cik zinu ir 2 kameras. nu tiesaam idioti.

pirms 10 gadiem, 2010.10.23 18:28

X

Kur tad dižā novērošanas kamera pie pulksteņa?

pirms 10 gadiem, 2010.10.23 16:24

Oranzais lakats

gulbene nemaz nevajag kokus, lai stada krumus kur gulet

pirms 10 gadiem, 2010.10.23 14:32

Aigars

Vairāku gadu garumā strādā brigāde pilsētas vadībā, kas katru dienu nozāģē vairākus kokus.Vajadzētu jau nu saprast, ka no iestādītajiem 100 kokiem , iespēja ieaugt ir dažiem.Kurš tad ir lielākais postītājs?

pirms 10 gadiem, 2010.10.23 12:35

Atbildam lasītājiem