Kur Gulbenē mazgāties? 2

Osvalds Lucāns: Gulbenē ir iespējams lēti nomazgāties pirtī
Kur Gulbenē nomazgāties veciem cilvēkiem, kam mājās nav centralizēta karstā ūdens padeves, nav vannu un dušu? Redakcija saņēmusi šāda satura vēstuli ar jautājumu, kas ne reizi vien jau iztirzāts laikraksta slejās. Rakstītājs arī izteicis pretenzijas par to, ka likvidēta pirts Gulbenes sociālās palīdzības dienesta telpās.

Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns "Dzirkstelei" saka, ka pilsētā ir vismaz divas privātās pirtis, kas pieejamas ikvienam apmeklētājam par mērenām cenām. "Uzskatu, ka Gulbenē šajā ziņā situācija ir normāla, salīdzinot ar citām mazpilsētām."  

Lētākās - dušas sociālajā dienestā

Gulbenes sociālās palīdzības dienesta vadītāja Anita Sirmā "Dzirksteli" informē, ka jau labu laiku tāpat kā līdz šim sociālās palīdzības centrā Gulbenē, Dīķa ielā 1, pirts vietā izveidotas un četras dienas nedēļā no pulksten 9.00 līdz 16.00 darbojas dušas. Pirmdienās un otrdienās tās atvēlētas vīriešiem, trešdienās un ceturtdienās - sievietēm. Viena apmeklējuma cena pieaugušai personai ir 1 lats, bērnam - 50 santīmi.

 

Iet mazgāties, nevis izklaidēties

"Pirtiņa" Gulbenē, Bērzu ielā 11, arī ir pieejama ikvienam gribētājam. Saimnieko šajā "Pirtiņā" mājas īpašniece, kas ienākumus gūst kā pašnodarbinātā persona. "Pirtiņa" nav vieta, kur nepārtraukti cits pēc cita nāktu apmeklētāji, jo klienti piesakās iepriekš un atnāk noteiktā laikā. Bieži vien tās ir ģimenes, kā arī nelielas draugu kompānijas, kas uz pirti nāk mazgāties, nevis atpūsties. Vienai personai pirts apmeklējums kopā ar dušu maksā 2,50 latus.Ja kāds vēlas izmantot tikai dušu, ir jāmaksā 1,50 lati.

 

SIA "Gulbenes - Alūksnes bānītis" pirts Gulbenē, Viestura ielā 12, plašai publikai darbojas četras reizes nedēļā. Trešdienās no pulksten 13.00 līdz 16.00 pirts pieejama sievietēm, bet no pulksten 17.00 līdz 21.00 - vīriešiem. Divas nākamās dienas pirti var apmeklēt tikai vīrieši - piektdienās no pulksten 15.00 līdz 21.00, sestdienās - no pulksten 15.00 līdz 21.00. Svētdienas pieder sievietēm. Viņas uz pirti var nākt no pulksten 14.00 līdz 20.00. Pirts apmeklējums pieaugušam cilvēkam maksā 2,50 latus, bērnam līdz desmit gadu vecumam - 1,50 latus. Ir arī paredzēta atlaide abu dzimumu pensionāriem, ja tie apmeklē pirti trešdienās. Tad šādai personai par vienu apmeklējumu jāmaksā tikai 2 lati.

 

Bānīša pirtī apmeklētājiem ir iespējams izmantot arī dušas. Pieaugušam cilvēkam šāds prieks maksā 2 latus, bērnam līdz desmit gadu vecumam - 1,50 latus.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

...

Kam pieder "Bānīša" pirtiņa ???? Varbūt tāpēc arī ir tāda situācija...

pirms 11 gadiem, 2009.10.21 14:38

Nu ja vēl nav labi,tad var pamazgāties mājās bļodā.Ūdens tak vēl ir?Bijusi tikai gribēšana.Citādi viens otrs(a) veikalos vai citur smird jau pa gabalu.Un tas jau nu nepavisam nav tāpēc,ka Gulbenē ,lūk, nekur nevar nomazgāties!

pirms 11 gadiem, 2009.10.21 12:52

Atbildam lasītājiem