Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kur jāpiestāj autobusam? 9

"Dzirksteles" redakcija saņēma kāda Stāķu iedzīvotāja e-pastu, kurā viņš pauž neizpratni par to, kur īsti starppilsētu autobusi uzņem cilvēkus sakarā ar remontdarbiem Blaumaņa ielā.

Viņš ir novērojis un arī dzirdējis, ka viens autobuss uzņem cilvēkus pie veikala "Supernetto". Citi autobusi uzņem cilvēkus Skolas ielā, un cilvēkiem nākas pēc smagas darba dienas skriet no "Supernetto" uz Skolas ielas pieturu, lai nokļūtu mājās. Katrs autobuss brauc kā un pa kuru ceļu grib, bet cilvēkiem ejot no darba jāzīlē pa kuru ielu un kurā pieturā autobuss būs.


Uzskatu ka tas nav normāli un jāorganizē tā lai visi autobusi, kas brauc tālāk pa Balvu šoseju, brauc pa Skolas ielu un cilvēkus uzņem Skolas ielā. Kas var palīdzēt to noorganizēt? Autoostā likt paziņojumus šoferiem? Pārcelt pieturas nojumi uz Skolas ielu?" jautā stāķēnietis.


Pilsētas pārvaldes vadītājs Andis Caunītis atzīst, kamēr turpināsies remontdarbi, šādas neērtības var turpināties un šāda veida pārpratumi arī var būt. Novada mājas lapā ir informācija, ka Blaumaņa ielas rekonstrukcijas laikā sabiedriskā transporta pieturvieta, kas atradās pie veikala "Supernetto" virzienā uz Balviem, ir pārcelta uz Skolas un Blaumaņa ielas krustojumu.

 

"Bija paredzēts, ka autobuss apstāsies Skolas un Blaumaņa ielas krustojumā, bet, ja cilvēki gaidīs pieturā pie "Supernetto", tad arī tur autobuss apstāsies, bet garantijas jau nav," saka A.Caunītis un piebilst, ka viss ir atkarīgs no šofera.

 

"Pie Skolas ielas neveidosim atsevišķu pieturu ar solu un nojumi, tur būs tikai pieturas stabs," norāda A.Caunītis.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Pilsētas vadītājs nav pilsētas iedzīvotājs, lūk arī visa atbilde.

pirms 7 gadiem, 2013.05.10 15:40

cataline

Vismaz kāds prieks! Ka nordeka, ecolain, cata un valmieras atu nepakļaujas visādām glupībām.

pirms 7 gadiem, 2013.05.10 15:20

Kā tas ir, "neviens šoferis tur nebrauks" ? Vietējiem ir pavēle uz sienas un visi vietējie maršruti Balvu virzienā tiek braukti pa Skolas ielu. Kas attiecas uz Nordeku, Ecolainu, Cata un Valmieras ATU, tad tie nepakļaujas Gulbenes domei, tas jau ir jautājums Autotransporta direkcijai.

pirms 7 gadiem, 2013.05.10 13:35

pasažiere

Protams, autobuss nogriežoties no Kalpaka ielas uz Blaumaņa ielu, pa to ari brauc garām Supernetto un pieturai, iela tur nav slēgta, kur bija prāts mēnesi iepriekš pārcelt pieturu uz vietu, kur redziet, paredzēts autobusiem kaut kad braukt, līkumojot pa Lazdu un Skolas ielām bez kādas loģikas. Neviens šoferis to nesaprot un nedarīs, tur nebrauks, kamēr var izbraukt pa Blaumaņa ielu. Tikai pasažieri kā muļki ir spiesti skraidīt ar somām no stūra uz stūri,vai arī iet uz pieturu pie viesnīcas. Kas tad tiem gudrajiem, viņi ar autobusiem nebrauc.

pirms 7 gadiem, 2013.05.10 11:41

Arturs

Vakar braucu no Rīgas.Autobuss Rīga- Baltinava, atiet no Rīgas 16.45.Viss kā parasti,apstājās pieturā pie Supernetto,virzienā uz Balviem, tur arī izkāpu. Ko te jauc galvas cilvēkiem?

pirms 7 gadiem, 2013.05.10 08:42

Nevajag savas neizdarības novelt uz šoferu sirdsapziņas.

pirms 7 gadiem, 2013.05.09 20:09

Šķiet, ka Caunīša kungs ir no citas planētas. Šis vadītājs nu nekam neder - pilsētas labā neko neizdarīja - sekoja zaļajiem.

pirms 7 gadiem, 2013.05.09 13:26

Kā no pilsētas mēra var būt tāda atbilde?
Ir jābūt konkrētai atbildei uz šo problēmu, jo nav variantu,ka "būs paredzēts" vai "ir paredzēts".
Kauns.

pirms 7 gadiem, 2013.05.09 13:17

autobuss

Caunīt,ko Tu murgo ? Kā autobuss apstāsies pie "Supernetto" ja tas brauc pa Skolas ielu ?

pirms 7 gadiem, 2013.05.09 13:13

Atbildam lasītājiem