Mindaugs Nevardausks: uzņēmumā algas ir vidēji lielas 2

"Gribētos zināt, kādas darba algas ir SIA "Vidzemes enerģija" darbiniekiem! Runā, ka tās ir teju tik lielas kā ministriem," ar "Dzirksteles" starpniecību vaicā kāda gulbeniete.

SIA "Vidzemes enerģija" pārstāvis Mindaugs Nevardausks "Dzirkstelei" saka, ka nezina, kādas algas ir ministriem, taču viņa uzņēmumā tās esot "normālas, vidēji lielas" biznesa videi. Pat vadītāja alga firmā gluži tāpat kā novada domē nesasniedz 1000 latu "uz papīra" jeb līdz nodokļu nomaksai, bet padotajiem darbiniekiem uzņēmumā atalgojums esot krietni mazāks. Uzņēmumā strādā 17 cilvēki.  

M.Nevardausks pauž, ka saprot šā jautājuma dziļāko būtību. Tajā ir pārmetums. Tomēr, viņaprāt, uzņēmuma darbinieki šādu negatīvismu nav pelnījuši. Tāpat M.Nevardausks ir izbrīnīts par tiem gulbeniešiem, kas gadiem ilgi un sistemātiski nemaksā par saņemto siltumu.

 

"Kā tas ir iespējams? Par elektrību taču ir jāmaksā! Par gāzi, par ūdeni! Tāpat ir jāmaksā arī par patērēto siltumu," saka viņš.

 

Vienlaikus M.Nevardausks atzīst, ka iedzīvotāju kritiskā attieksme ir dabiska un tā pavada ikvienu pakalpojumu biznesā strādājošo. Ar to esot jārēķinās.

 

"Mēs jau tā esam samazinājuši siltuma tarifu Gulbenē un turpinām samazināt. Taču ir jāsaprot, ka mēs arī esam investējuši šajā biznesā savu naudu. Bez investēšanas nav attīstības," saka viņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

No Nakotnes ielas

nevardausk cik tu maksa Ls stepanovam par tiesibam mus regulari apzagt?

pirms 11 gadiem, 2009.10.15 17:20

Atbildam lasītājiem