Nedienas Krasta ielā 6

Sašutumu par to, kāda Gulbenē izskatās Krasta iela, kur tikko veikta kanalizācijas rakšana, elektroniskā vēstulē "Dzirkstelei" paudusi gulbeniete Zigrīda. Viņa redakcijai atsūtījusi arī savas ielas jaunākos fotoattēlus. Foto šeit.

"Nevaram tikt ārā no mājas. Arī pie pastkastes, kas ir tālāk, nevaram tikt," viņa raksta. It kā labu gribot, pēc rakšanas uz ielas esot uzbērta smilts, taču tā situāciju vērsusi vēl dramatiskāku.

 

"Tagad nevaram iet ne pa ielu, ne pa zāli. Visur ir dubļu baseins," raksta Zigrīda.

 

Gulbenes pilsētas pārvaldes komunālās saimniecības nodaļas vadītājs Jānis Krastiņš "Dzirkstelei" saka, ka pašlaik laika apstākļi ir tādi, ka kaut ko uzlabot ir grūti. Tāpēc ir mazliet jānogaida.

 

"Nav jēgas dubļos kaut ko mēģināt gāzt iekšā. Jāpagaida, kad nelīs un iela mazliet apžūs un piesals. Iedzīvotājiem ir dota atbilde un skaidrojums. Tur tiks bērtas šķembas un visu sakārtosim," viņš skaidro.

 

Tas nozīmē, ka iedzīvotājiem ir jāapbruņojas ar pacietību un jāmeklē gumijas zābaki, lai varētu kaut cik ērti pārvietoties kājām pa šo ielu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Jums pilseta vajag visu un uzreiz! Vai ta ir latviesu daba, sudzeties? Ja nepatik ka jums kauko uzlabo, braucat dzivot uz laukiem. Te neviens neko un nekad neraks ne trubas, ne kabelus. Vienigi jus apciemos elektriki lai atslegt elektribu vai labaka gadijuma nomainit 5 reizi menesi plombes pie skaititaja. Par atriem ziema ari neceriet, jusu dzivesbiedram naksies jus vilkt ar ragavinam, ja ne uzreiz meza tad vel viniem preti. Pavasari ari varat sedet majas un nevazaties pa celiem, jo balkvedeju vinus ta sap...st, ka vienigi tanks var palidzet. Pie mums te jauki. Velcom.

pirms 8 gadiem, 2012.11.11 21:00

Fāze!

Kurš tad kabeļu tranšejas aizber ar granti.???????

pirms 8 gadiem, 2012.11.11 10:41

Fāze!

Kurš tad kabeļu tranšejas aizber ar granti.???????

pirms 8 gadiem, 2012.11.11 10:41

Lasītāja.

Raksts, varētu būt, ne tikai par Krasta ielu. Pavērojiet, kāds skats Tilta ielā, kur tika rakts kabelis. Viss tika aizbērts ar izrakto mālu kārtu un daļa Tilta ielas ir vienos dubļos.

pirms 8 gadiem, 2012.11.08 12:14

ods

Tranšeja bija jāaizber ar granti, ne ar dubļiem KRASTIŅ .

pirms 8 gadiem, 2012.11.08 09:20

Pilsētnieks

Izskatās pēc purva, cerams, ka ielu sakārtos.

pirms 8 gadiem, 2012.11.08 09:14

Atbildam lasītājiem