Pie Bērzu sākumskolas automašīnām jāpeld 8

Līdz ar rudens lietavām Gulbenē, Vidus ielā, pie Bērzu sākumskolas izveidojusies milzu peļķe. Automašīnām, kas brauc pa šo ielu, neatliek nekas cits kā vien burtiski peldēt. "Dzirksteles" uzmanību šai problēmai pievērš kāda gulbeniete, kas piezvanīja redakcijai.

"Nav saprotams, kāpēc šeit tā izskatās, kaut Gulbenē taču noticis mazo ielu remonts! Kad notiek skolēnu vecāku sapulces skolā, viņu automašīnām ir jāpeld pa ūdeni. Tur ir jūra!" saka zvanītāja. Gulbenes pilsētas pārvaldes komunālās saimniecības nodaļas vadītājs Jānis Krastiņš "Dzirkstelei" saka, ka pārmaiņas šajā problemātiskajā ielas posmā būs, taču ne šogad.

 

Viņš stāsta: "Tur tā nelaime, ka Gulbenē pārtrūka 2.kārtas ielu rekonstrukcijas projekts. Tas notika tajā brīdī, kad grasījāmies ķerties pie remonta šajā ielas daļā. Tāpēc pilsēta par saviem līdzekļiem paaugstināja trotuāru pagaidu variantā, lai bērni var normāli aiziet uz skolu. Patīrījām arī notekgrāvi, iespējams, ka tagad tur ir sagūlušas lapas. Varam vēl paskatīties. Tomēr rekonstrukciju šajā ielas posmā šogad neviens nesola. Pašvaldība par saviem līdzekļiem neko nevar un nedrīkst darīt. Nākamgad, kad atsāksies pilsētas ielu 2.kārtas darbi, tiks sakārtota brauktuve šajā vietā. Tad arī uz ielas vairs nebūs bedres."

Pievieno komentāru

Komentāri 8

a,kas mūsu novadā labi? Viss tik uz postu iet
Nav kārtīgas vadības tai novada domē- priekšsēdētāja tik dreb par savu vietu. A, izpilddirektors no sava kabineta vispār nenāk laukā- pilnīgi nekādas aktivitātes no viņa- tik lasām parasto cilvēciņu viedokļus un domas, bet ko reāli dara vadība, īpaši Danieks- nav zināms. Laikam novadu vada, kā RCI....... (rīt citi izdarīs....:) :) :)

pirms 10 gadiem, 2010.10.22 23:48

jancis

Sen jau vajag pieprasīt, lai tas iedomīghais mērglis Krastiņš demisionē!Redz-varam paskatīties, bet neskatīsimies!!!murgs!

pirms 10 gadiem, 2010.10.22 19:23

urbis

Ko nozīmē "varam vēl paskatīties" ? Gulbene ir Ņujorka vai? Tā taču ir absolūti nenormāla situācija! Pacel savu pakaļu no sava ādas krēsla un ej un skaties! To peļķi var ar rokām izsmelt pāris stundu laikā! Gatavie āksti!

pirms 10 gadiem, 2010.10.22 19:18

japjap to Fans

Vajadzētu uzpludināt visas ielas Gulbenē un visi mašīnas atstājat pie Gulbenes robežas - tālāk ejat kājām :) Lauķi!

pirms 10 gadiem, 2010.10.22 14:39

nu

Ir smieklīgi to pieņemt kā normu. tādai peļķei uz ielas nav jābūt.

pirms 10 gadiem, 2010.10.22 13:12

skolnieks

Kā jau vienmēr arī mūsu novadā kamēr deputātu bērni nemācās šajā skolā ''bērni vienmēr paliek atrā plāna''. Vai tad šo ielu nevarēja jau ielikt pirmā projekta kartā??? Deputāti bērni ir mūsu nākotne??????????? Vai nē

pirms 10 gadiem, 2010.10.22 08:32

Fans

Slinkā tauta Izlaid bērnu pie pārejas un lai pats aiziet liekus 10m ar kājām. Uz sapulcēm varam iet ar kājām, bet ja *** galīgi liela, tad auto var atstāt uz Kalpaka ielas...

pirms 10 gadiem, 2010.10.21 15:52

Atbildam lasītājiem