Problēmas gadījumā jāvēršas “Albā”

"Dzirkstelē" vērsās gulbeniete, kura jautā, vai ir jāturpina maksāt SIA "Albai" par atkritumiem, ja cilvēks no attiecīgā dzīvokļa ir izdeklarējies.

Gulbeniete "Dzirkstelei" stāsta, ka ģimene dzīvo privatizētā dzīvoklī pilsētā. Rēķinā par atkritumiem SIA "Alba" uzrāda deklarētās trīs personas šajā dzīvoklī, kaut patiesībā tur mitinās divas. Līdz ar to sanāk, ka par atkritumiem jāmaksā vairāk.

 

Vēl vairāki citi gulbenieši redakciju informē par līdzīgiem gadījumiem. Viņi ir centušies noskaidrot apstākļus, vēršoties pilsētās domē un SIA "Alba". Iedzīvotāji ir neizpratnē par to, kur īsti ir problēma.

 

Pilsētas domē "Dzirkstele" noskaidroja, ka SIA "Alba" regulāri tiek sniegtas ziņas par personām, kuras ir piedeklarējušās vai izdeklarējušās no attiecīgā dzīvokļa. Otrreiz šāda izziņa personīgi cilvēkam vairs netiek izsniegta, lai to vēlreiz iesniegtu SIA "Alba".

 

Taču gulbeniete "Dzirkstelei" stāsta, ka, vēršoties SIA "Alba", darbinieks norādījis, ka jādodas uz pašvaldību, lai saņemtu izziņu par izdeklarēto personu un iesniegtu to SIA "Alba". Savukārt domē viņai atbildējuši, ka šādu izziņu neizsniegs.

 

"Dzirkstele" sazinājās arī ar SIA "Alba" valdes locekli Romanu Adamoviču, kurš norāda, ka ziņas no pilsētas domes par cilvēkiem, kuri veic deklarēšanos vai izdeklarējas no savas dzīvesvietas, uzņēmums saņem.

 

"Kādreiz var gadīties, ka notikusi kļūda un cilvēks nav izņemts no rēķina ārā. Ja kādam gadās šāda problēma, tad ir jāvēršas pie pakalpojumu sniedzēja, proti, par to ir jāinformē mūs. Mēs visu noskaidrosim un atrisināsim šo jautājumu," saka R.Adamovičs.

Pievieno komentāru

Atbildam lasītājiem