Sirmgalvjiem aizbarikādē ceļu 5

Jaungulbenes pagasta Adulienā "Upesleju" māju iemītnieki pirmdien konstatēja, ka viņiem sniega valnis aizbarikādējis ceļu, kas ved uz mājām.

"Abi ar vīru esam seniori, man pašai ir 75 gadi. Dzīvojam kā kārtīgos laukos - tīruma vidū. Greiderists, tīrot sniegu no valsts autoceļa, varēja gan iedomāties, ka greiders nav jāapgriež tieši tur, kur celiņš ved uz mūsu mājām. Cik nu bija sniega uz greidera lāpstas, to visu sašķūrēja priekšā ceļam uz mūsu māju. Tur taču ir iemīta stidziņa! Varēja gan to pamanīt. Ja tas līdzētu, es ietu pie tā sadzītā sniega vaļņa un raudātu," piezvanot "Dzirkstelei" saka "Upesleju" saimniece.  

Jaungulbenes pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Vasiļjevs "Dzirkstelei" saka, ka pretenzija šajā gadījumā attiecināma uz akciju sabiedrību "Latvijas Valsts ceļi". Šī neesot pirmā līdzīgā iedzīvotāju sūdzība šoziem.

 

A.Vasiļjevs sola labot situāciju, norīkojot pagasta traktoristu no sniega attīrīt ceļu uz "Upesleju" mājām.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

padomā

Sniega tīrītājam taču nav iespējams pie katras mājas iztīrīt ceļu...

pirms 10 gadiem, 2011.01.10 12:47

Lapsiņa

Būtu labi, ja kā senos laikos greiders tīrot lielos ceļus tomēr attīra mazo ceļu un celiņu galus, jo sniega vales ir tik lielas,ka cilvēkam ir ļoti grūti atrakt priekšā aizstumto vali.Tā notiek ne tikai Jaungulbenē, bet arī citur, bet Jaungulbenes pārvaldniekam tiešām liels, liels paldies par iztīrītajiem ceļiem.

pirms 10 gadiem, 2011.01.05 12:34

Nu gan

Es tak teicu,ka pilsētā ir tāpat,met kur gribi ,pilnu piešķūrē un vēl pustrotuāru aizgāž ar sniegu,lai te dumi palikdami rauš....Skatos tautai jau apnika ar to sniegu cīnities,piemēram no Bērzu uz Līko ielu abās pusēs ... ir jāraušas valnim pāri kā proti,jo takas nav pat lāpstas platumā.

pirms 10 gadiem, 2011.01.04 14:14

sniegs

Tas tiesa, ka ceļu tīrot aizdzen priekšā mājas ceļam valni. Reiz, kas to notīrīju un sametu visu uz ceļa, tad nākamreiz man ceļa galu iztīrīja.

pirms 10 gadiem, 2011.01.04 12:05

....

Šogad Jaungulbenes pārvaldniekam liels PALDIES, ceļi tiek tīrīti regulāri!

pirms 10 gadiem, 2011.01.04 11:53

Atbildam lasītājiem