Tukši solījumi 4

Blaumaņa ielas iedzīvotāji ar laikraksta starpniecību vēlas noskaidrot, kādēļ Gulbenē vēl arvien nebūvē apkārtceļu kā katrā pilsētā.

„Domes priekšsēdētāja Nikolaja Stepanova solījumi, ka sāks būvēt apkārtceļu, vēlākais 2008.gadā, ir tukši solījumi. Blaumaņa ielas iedzīvotājiem nav mierīgas atpūtas ne dienu, ne nakti, jo kursē smagais transports ar kravām. Ilgus gadus kā notiesātajiem jācieš māju vibrēšana un logu stiklu skanēšana. Mājām apmetums un ķieģeļi plaisā arvien vairāk, un kur nu vēl izplūdes gāzu ieelpošana! Pilsētas domes priekšsēdētājs un deputāti vienmēr atradīs aizbildināšanos, ka nav naudas. Ielu remonts, protams, ir vajadzīgs, bet vai arī luksoforu uzstādīšana ir vajadzīga?


Ja Blaumaņa ielā padzīvotu kaut vienu nedēļu un izjustu šo nemieru, tad droši vien līdzekļi atrastos," rakstīts vēstulē, kuru parakstījuši seši Blaumaņa ielas iedzīvotāji.


Gulbenes pilsētas domē "Dzirkstele" noskaidroja, ka pēc ūdensvada un kanalizācijas tīkla izbūves nākamgad tiks sakārtota Litenes iela, uzklājot jaunu asfaltu. Tomēr arī pēc Litenes ielas sakārtošanas, iespējams, lielās mašīnas tāpat turpinās braukt pa Blaumaņa ielu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

litenes iela ari dzivo cilveki, kuri visu laiku elpo puteklus,tikai smago masinu pietrukst pilnai laimei

pirms 11 gadiem, 2009.04.28 20:22

stress

...Ļoti cienījamie Blaumaņa ielas iedzīvotāji! Pārceļaties dzīvot citur!;)

pirms 11 gadiem, 2009.04.27 09:00

Atbildam lasītājiem