Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vai Gulbenē ir psihoterapeits? 4

Kāds lasītājs jautā, vai Gulbenē ir psihoterapeits un cik maksā vizīte pie šāda speciālista, kā arī vai ir nepieciešams nosūtījums.

Visu Latvijas sertificēto psihoterapeitu kontakti ir atrodami Latvijas psihoterapeitu biedrības mājas lapā internetā "www.psihoterapija.lv". Šajā mājaslapā arī pieejama visa informācija par psihoterapeita darbu.

 

Gulbenē kā psihoterapeite darbojas Iveta Gargurne (tālrunis 26310765). Savukārt par ārstiem-psihoterapeitiem informācija ir pieejama mājas lapā "www.arstipsihoterapeiti.lv". Gulbenes apkārtnē tuvākā ārste-psihoterapeite Ingrīda Rateniece ir Alūksnē (tālruņi 64321675, 26132360).

 

I.Gargurne norāda, ka pie psihoterapeita var vērsties bez nosūtījuma. Rīgā stundu gara vizīte pie psihoterapeita izmaksā 20 līdz 25 latus, Alūksnē - 20 latus, Gulbenē - 10 līdz 15 latus.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Es

Un ko tad Jūs ārstējiet parunājoties?Cienījamie klienti, tā ir naudas izviešana, jo cik cilvēku, tik ieteikumu.
Ko var ieteikt Ruta Abramova, kas citus aprunā un pašai ir problēmas?

pirms 5 gadiem, 2014.08.07 20:20

tā bij.

Labdien! Vēlējāmies pastāstīt tiem kas vēlās apmeklēt un saņemt palīdzību no Rutas Abramovas. Nu mēs bērnu vedām uz psihaloģijas konsultācijām un katru reizi maksājām 20eiro , iesākumā pirmajā, otrajā reizē likās ka varbūt arī tā vajag lai bērnu iedrošinātu iedot viņam pakrāsot un ka psihaloģe vairāk ar vecākiem runā nevis ar bērnu un ka smilšu bildes liekot tad kad bērns saliek , bērna klātbūtnē vecākiem pārmet ka redz vecāki vainīgi, bet tad jau pēc ceturtās un piektās reizes sapratām ka vēl sliktāk ar bērnu ir kā bij. Uzskatām ka tā ir tikai naudas iekasēšana nevis palīdzēšana jo nu bērnam nekas netika skaidrots ka redz tā nevajag darīt kā bērns dara, un risināt bērna problēmas! Tā nu īsumā mums gāja! Neapgalvoju ka visiem tā ir bet nu mums no tiem apmeklējumiem nekā labāka bet gan tikai sliktāk! Lemjiet paši ko un kā darīt vai nedarīt!

pirms 3 gadiem, 2017.03.05 12:11

ES2

Mīļie cilvēki, bērnam pārsvarā psiholoģiskas dabas problēmas ir tiešā vediā saistītas ar vecākiem- attiecībām ar un starp viņiem. Ir tikai loģiski, ka psihoterapeits runā ar vecākiem, lai saprastu, kur ir problēmas cēlonis. Protams, neatbalstu, ka tas notiek ērna klātbūtnē. BET nevienam terapeitam nav tiesībuJūsu bērnam teikt - tā nedari, tā nedrīkst... Paskatieties ukriaņu raidījumus - Mīļā ,ēs nogalinam savus bērnus, tur no malas var redzēt, ka lielākā vaina, kāpēc bērnam ir uzvedības traucējumi ir meklējama ģimenē.

pirms gada, 2018.12.30 20:34

Es par

Par Ivetu Gargurni gan varu teikt tikai to labāko.

pirms gada, 2019.01.09 09:10

Atbildam lasītājiem